•  

Допомога деокупованим, постраждалим та прифронтовим регіонам

Something went wrong. Please try again later...

Грант Всеукраїнському молодіжному руху «Let’s do it Ukraine»

Допомога на формування 3000 продуктових наборів для допомоги понад 9000 людям з Києва та Київської області, Миколаївської, Херсонської, Сумської, Дніпропетровської, Одеської, Донецької та Закарпатської областей. Також в рамках співпраці допомогу було доставлено і в найгарячіші точки України, де активно тривають бойові дії, зокрема в Херсон, Миколаїв, Нікополь, Бахмут, Краматорськ.

Грант громадській організації «Крізь війну»

Організація під час повномасштабної війни займається забезпеченням всім необхідним людей з інвалідністю та самотніх пенсіонерів, які потребують соціальної допомоги. За фінансування компанії ГО забезпечила потреби в харчуванні, медичних та інших послугах для більш ніж 400 харків’ян соціально-незахищених категорій протягом чотирьох місяців. 

Також за фінансування компанії наприкінці 2023 року ГО реконструювало прихисток для харків’ян соціально-незахищених категорій, які потребують цілодобового догляду та залишилися без житла через війну. В прихистку одночасно утримується понад 50 людей з інвалідністю. Про проєкт читайте за посиланням

Грант громадському об`єднанню «Твій шлях»

Допомога для забезпечення продовольчими наборами тривалого зберігання 600 мешканців Київщини, які постраждали внаслідок повномасштабної війни. Допомогу отримали малозабезпечені родини з дітьми, пенсіонери, люди з інвалідністю, а також мешканці охоплених війною територій, які перемістилися на територію області в пошуку безпечних місць. Також за фінансування компанії громадське об`єднання закупило для Великодимерського середнього  загальноосвітнього навчально-виховного комплексу Броварського району Київської області обладнання, яке дозволило забезпечити безперебійну роботу під час відключень електроенергії - потужний генератор, супутниковий модем Starlink та обладнання для освітлення.

Грант інклюзивній пекарні Good Bread

Corteva Agriscience виділила грант на виготовлення 37 000 хлібин інклюзивній пекарні Good Bread, яка після звільнення від окупантів території Київщини, Чернігівщини та Харківщини організувала проєкт для забезпечення постраждалих хлібом. Також Good Bread передав постраждалим мешканцям закуплені компанією Corteva теплі речі та спальники, а також газові пальники, щоб люди мали можливість готувати гарячу їжу навіть за відсутності електроенергії.

Грант благодійній організації «Центр волонтерства та захисту»

Щоб допомогти із забезпеченням продуктами харчування українцям на прифронтових територіях, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант благодійній організації «Центр волонтерства та захисту» на формування понад 1100 продуктових наборів для допомоги приблизно 5000 людям з прифронтових районів  Херсонської, Донецької, Харківської на Миколаївської областей України.

Грант благодійному фонду Let’s Help

Щоб допомогти із забезпеченням продуктами харчування українцям з найбільш незахищених верств суспільства, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант благодійному фонду Let’s Help на закупівлю продовольчих наборів тривалого зберігання для майже 2500 незаможних самотніх літніх людей, які потребують допомоги та перебувають на обліку в місцевих територіальних центрах соціального захисту населення у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківської областях в районах поблизу бойових дій та на щойно звільнених територіях.

Детальніше про проєкти читайте за посиланням та за посиланням.

Грант штабу волонтерської допомоги «Рестовратор. Картопляні війська»

Corteva Agriscience виділила грант гуманітарному штабу волонтерської допомоги «Рестовратор. Картопляні війська». Завдяки компанії допомогу отримали мешканці Мощуна, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Іванкова, Кучакова, Малина, Лимана, Бахмута, Великого Бурлуга, Куп'янська, Демидова, Димера, Горенки, Королівки та інших міст та селищ Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Донецької областей. Постраждалим родинам вже було передано близько 8 000 продуктових наборів, більше 10 000 людей отримали необхідні медикаменти, близько 2 000 домашніх тварин   —  необхідний корм. У прифронтові села Донеччини «Картопляні війська» через службу військових капеланів передали садові та сільськогосподарчі інструменти тощо, сприяючи відновленню фермерства та підтримці продовольчої безпеки у громадах. За підтримки Corteva «Картопляні війська» також передали меблі учбовим закладам в Бучі, Гостомелі та Іванкові Київської області, які є опорними в своїх населених пунктах. Також допомогу отримали близько 10 дитячих садочків у Київській області.

Грант громадській організації «Звичайні люди»

Допомога громадській організації «Звичайні люди», яка протягом повномасштабної війни надає адресну соціальну допомогу незахищеним верствам населення Харкова та Харківської області. Завдяки Corteva генераторами, котлами, пічками, необхідним електричним портативним обладнанням, розкладачками тощо були облаштовані сім пунктів обігріву, які могли одночасно забезпечити потреби 300 людей. В одному з таких пунктів обігріву в Харкові був створений дитячий комплекс для дітей різного віку. Також дров‘яні пічки, газові горілки та балони, генератори та паливо для них, ліхтарі, зовнішні акумулятори та термоковдри отримали ще близько 300 мешканців Харківщини. Крім того, понад 3000 людей були забезпечені продовольчими наборами та речами першої необхідності. За рахунок Corteva ГО «Звичайні люди» провела новорічні свята в громадах області, на яких 200 дітлахів отримали новорічні подарунки.

Проєкт «Дитячий простір» для Циркунівської ОТГ

Наприкінці 2023 року ГО "Звичайні люди" реалізувало проєкт "Дитячий простір" на базі облаштованого в Циркунівській ОТГ Харківської області "Клубу української незламності". Коштом Corteva проєкт "Дитячий простір" дозволив забезпечити освітні та розвивальні заняття для понад 70 дітей громади віком від 1,5 до 15 років: вивчення англійської мови, дошкільної підготовки, логопедії, фізичної культури з елементами тхеквондо, художнього мистецтва та театрального мистецтва. А також провести численні майстер-класи та розважальні події.

Допомога постраждалим від руйнування Каховської ГЕС

Corteva Agriscience за підтримки грантового партнера GlobalGiving виділила грант Let’s do it Ukraine SOS на забезпечення питною водою понад 2000 людей, які мешкають в селах Дніпропетровщини, що опинилися в зоні ураження наслідками руйнування російською армією дамби Каховської ГЕС.  Затоплення внаслідок руйнування дамби, яке відбулося в червні 2023 року, стало однією з найбільших техногенних катастроф в історії України та Європи. В тому числі воно спричинило засуху та проблеми із забезпеченням питною водою жителів прибережних міст та сіл Дніпропетровщини. До цього часу вода в регіоні залишається не придатною для пиття, адже повінь принесла із собою величезну кількість відходів та токсичних речовин, які потрапили у криниці, свердловини, водойми тощо, а місцеве населення, яке продовжує ліквідувати наслідки затоплення, продовжує потребувати допомоги. Щоб підтримати їх, коштом гранту Corteva за підтримки GlobalGiving на початку квітня 2024 року волонтери фонду доставили в села Дніпропетровщини питну воду, фільтри для очищення води, засоби для видалення плісняви та грибку та відбілювання речей, засоби для чищення колодязів, репеленти, цемент та газові балони.