Publication •  09.12.2022

Corteva забезпечила близько 10 000 родин продовольчими наборами та ліками в постраждалих регіонах

Something went wrong. Please try again later...
Social_help_projects  

За сприяння компанії гуманітарний штаб волонтерської допомоги «Рестовратор. Картопляні війська» передав продуктові набори, медикаменти та інші необхідні речі мешканцям Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Донецької областей

Щоб допомогти українцям, які мешкають на деокупованих, постраждалих від військової агресії регіонах чи були змушені змінити місце проживання у пошуках безпечного місця, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант гуманітарному штабу волонтерської допомоги «Рестовратор. Картопляні війська».

Завдяки компанії допомогу отримали мешканці Мощуна, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Іванкова, Кучакова, Малина, Лимана, Бахмута, Великого Бурлуга, Куп'янська, Демидова, Димера, Горенки, Королівки та інших міст та селищ Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Донецької областей. Постраждалим родинам вже було передано близько 8 000 продуктових наборів, більше 10 000 людей отримали необхідні медикаменти, близько 2 000 домашніх тварин   —  необхідний корм. У прифронтові села Донеччини «Картопляні війська» через службу військових капеланів передали садові та сільськогосподарчі інструменти тощо, сприяючи відновленню фермерства та підтримці продовольчої безпеки у громадах. За підтримки Corteva «Картопляні війська» також передали меблі учбовим закладам в Бучі, Гостомелі та Іванкові Київської області, які є опорними в своїх населених пунктах. Також допомогу отримали близько 10 дитячих садочків у Київській області.

«Corteva була першою глобальною компанією, яка підтримала наші ініціативи, і завдяки її допомозі ми мали можливість допомогти великій кількості людей, які опинилися в дуже скрутній ситуації та не мали доступу до найнеобхіднішого. Я вважаю її прикладом компанії, яка послідовно та системно хоче допомогти Україні та суворо дотримується етичних принципів, відмовляючись від фінансування агресорів та залишивши ринки росії та білорусі»,­ — говорить Микола Васильков, співзасновник гуманітарного штабу волонтерської допомоги «Рестовратор. Картопляні війська», спортивний телеведучий та речник відомого футболіста Андрія Шевченка.  

З початку повномасштабного вторгнення представники штабу розвозили обіди військовим, ТРО, пожежникам, у лікарні, потім розпочали «Дні переселенця» в Києві, де люди, які рятуються від війни, можуть отримати продовольчі набори, ліки та інші необхідні речі. Коли ЗСУ почали звільняти територію України від загарбників, «Картопляні війська» направили допомогу до найбільш постраждалих від російської агресії міст та сіл. Зокрема, зараз гуманітарний штаб починає їздити з благодійними місіями до зруйнованих сіл Херсонщини.

«Війна суттєво вплинула на стан продовольчої безпеки в Україні, багато людей в постраждалих регіонах не мають доступу до продуктів харчування та інших необхідних речей. Також агресія росії позбавила людей можливості вчасно отримувати ліки, а дітей – можливості відвідувати школи. «Рестовратор. Картопляні війська» допомагає там, де потреба в допомозі найбільш гостра. І як соціально-відповідальна компанія, яка підтримує незахищені верстви суспільства, Corteva спрямовує свою допомогу саме таким фондам, які безпосередньо працюють з постраждалими», — коментує Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.