Соціальна відповідальність Corteva Agriscience

social_responsibility

Стратегія сталого розвитку Corteva Agriscience 2030 включає 14 цілей, які мають бути досягнуті протягом наступних 10 років, заснованих на чотирьох ключових напрямках: цілі заради фермерів; цілі заради землі; цілі заради операційної діяльності компанії та цілі заради громад із розширенням прав і можливостей жінок та залученням молоді до сільського господарства. 

Social_help

Продовольча та соціальна безпека

Соціальна гуманітарна допомога Україні

Corteva переконана, що повага до людського життя є найвищою цінністю, і однією з перших засудила широкомасштабну війну, розпочату росією проти України та вийшла з російського ринку. На знак підтримки українців компанія активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку, та виділяє фінансування благодійним та гуманітарним проєктам.

Детальніше
Talenta_cover_2021

Розширення прав та можливостей жінок

Програма TalentA

Інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. Програма була заснована міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience в 2019 році в Іспанії, у 2020 році успішно реалізована в Україні та нині з успіхом впроваджується і в інших країнах Європи, таких як Португалія, Румунія, Угорщина та Польща, а також в Аргентині.  

Детальніше