Натискаючи копку "Відправити", я надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних.

Ми хочемо повідомити Вам, що ми збираємо Вашу інформацію, щоб визначити Ваші бізнес інтереси, забезпечити Вас нашими продуктами або послугами і запропонувати позитивний досвід споживачів під час співробітництва. Ваша особиста інформація (ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону і т.д.) будуть зберігатися в певних клієнтських базах, які в основному розміщені в Сполучених Штатах. Ця інформація може бути передана в Corteva Agriscience, їх філіям, партнерам, а також обраним третім сторонам в інших країнах для тієї ж мети. Ми будемо зберігати вашу персональну інформацію протягом періоду, необхідного для виконання цілей, зазначених у цьому Повідомленні, якщо не вимагається або не допускається законом довший період зберігання. Щоб отримати доступ, змінити, видалити або заперечити обробку вашої інформації та отримати додаткову інформацію, зверніться до https://www.corteva.com.ua/privacy-policy.html.

{{errorText}}

Зв'яжіться з Corteva

   

Терміново телефонуйте 800-992-5992 у разі впливу на організм людини або тварини, проливання, пожежі, аварії або іншої надзвичайної ситуації,.

Ви можете зв'язатись із нами у будь-який час – наш колл-центр працює цілодобово, 365 днів на рік.

Глобальна контактна інформація Corteva
Chestnut Run Plaza 735
974 Centre Road
Wilmington, DE 19805
Toll-free: +1 855-569-0964

Робота в Corteva

Для того, щоб продивитись актуальні вакансії компанії, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Corteva Career Opportunities.

Інвестори

Будь ласка, відвідайте сторінку Corteva Investors для перегляду інформації щодо інвесторів.

Testing Publish