Завод з виробництва насіння

Завод

Про комплекс

З моменту відкриття виробничого комплексу «Стасі Насіння» на потужностях заводу виробляється насіння торгової марки Pioneer, хоча цей всесвітньовідомий бренд присутній на українському ринку вже майже півсторіччя.

З будівництвом і розширенням заводу в Україні на той час компанія DuPont значно наростила обсяги локального виробництва насіння кукурудзи та соняшнику. Пізніше DuPont, об’єднавшись з компанією Dow Agrosciences, створила спочатку сільськогосподарський підрозділ, а потім вже і незалежну компанію Corteva Agriscience.

Сьогодні в завод «Стасі Насіння» вже вкладено значні інвестиції. Крім того, було інвестовано кошти у соціальний розвиток села, де знаходиться завод. Виробничий комплекс також надає фінансову підтримку виробникам-партнерам і клієнтам для забезпечення безперебійного виробництва зерна та продуктів харчування. 

Забезпечення високої якості продукції – ключове завдання виробничого комплексу. Завод працює відповідно до міжнародних вимог, постійно контролюючи показники, які мають відповідати не лише українському законодавству, але і стандартам Corteva Agriscience. Це досягається завдяки високопрофесійній команді, постійній присутності на полі і детальному контролю на заводі, а перевіряється власними лабораторіями в Україні, Франції, Австрії чи Чилі.

 

 

Інновації

Для польового виробництва компанія Corteva Agriscience застосовує також інноваційні технології, зокрема дрони, що дає змогу підвищити ефективність роботи. За допомогою дронів спеціалісти з вирощування гібридного посівного матеріалу можуть отримувати зображення високої якості, адже ці апарати покривають сотні гектарів за один виліт. Завдяки цій технології складаються детальні карти полів, ідентифікуються проблемні або небезпечні ділянки поля, визначаються густота стояння рослин на 1 га та рівномірність посіву.

Також додатково складаються карти NDVI, за якими визначаються розвиток рослин і стан зеленої маси в період вегетації. У майбутньому планується розширення функціоналу дронів і збільшення кількості таких помічників на полях.

Компанія Corteva Agriscience прагне своєчасно отримувати точну інформацію з полів і для цього тестує і використовує різні допоміжні пристрої та програмне забезпечення. За допомогою високоточних GPS-приладів вимірюються площі полів. Для визначення оптимальної вологості та часу збирання застосовуються відкалібровані вологоміри світового виробника SCiO із прив’язкою до NDVI полів. 

Крім цього, Corteva Agriscience співпрацює з такими компаніями, як Irriga, які надають послуги з моніторингу вологості ґрунту, а також рекомендації щодо часу і норми поливу конкретного поля для забезпечення максимально ефективного результату, що вберігає від нераціонального використання такого важливого біоресурсу, як вода.

Також для захисту навколишнього середовища від можливого негативного впливу засобів захисту рослин компанія Corteva Agriscience проводить аналіз ґрунту, моніторинг шкідників та хвороб. 

Всі ці та інші технології дають змогу отримувати високоякісне насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer®, яке відповідає найкращим світовим показникам якості.

Для комплексу важливо дивитися на процес виробництва та розподілу продуктів харчування ширше, ніж просто продажі. У Corteva Agriscience ми пишаємося бути частиною довгого шляху від лану до столу та усвідомлюємо, що теж впливаємо на харчову безпеку продуктів, які потрапляють на стіл до громадян України, і тому так сумлінно ставимося до питань якості нашої продукції. Процес створення безпечних та здорових продуктів харчування починається саме з поля. І тут виробники насіння Pioneer® відіграють одну з ключових ролей, втілюючи наше призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь.