Publication •  24.11.2022

Corteva Agriscience забезпечила продовольчими наборами більше 2000 самотніх літніх людей України

Something went wrong. Please try again later...
let`s_help  

За сприяння компанії благодійний фонд  Let’s Help передав продуктові набори для допомоги незаможнім літнім українцям в районах поблизу бойових дій та на щойно звільнених територіях.

Щоб допомогти із забезпеченням продуктами харчування українцям з найбільш незахищених верств суспільства, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант благодійному фонду Let’s Help на закупівлю продовольчих наборів тривалого зберігання для незаможних самотніх літніх людей, які потребують допомоги та перебувають на обліку в місцевих територіальних центрах соціального захисту населення у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківської областях в районах поблизу бойових дій та на щойно звільнених територіях.

Благодійний фонд Let's Help з 2015 року системно допомагає літнім людям та змінює культуру старіння в Україні. В рамках програми «Гідна старість» під опікою фонду перебувають десятки тисяч самотніх літніх людей та майже 130 геріатричних пансіонатів в 10-ти областях України, до підтримки яких компанія Corteva Agriscience долучається з 2020 року. З початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України Let's Help активізував адресну допомогу самотнім стареньким, забезпечуючи їх продуктовими наборами, необхідними засобами гігієни, лікарськими засобами та медичним обладнанням. Зокрема, за підтримки Corteva більше 2000 людей похилого віку, які під час війни залишилися сам на сам з лихом, отримали запаси місячного харчування вагою близько 30 кг, в які входять основні продовольчі товари тривалого зберігання – борошно, крупи, олія, ковбаса тощо.

«Чим довше триває повномасштабна війна, чим в більш скрутному становищі знаходиться економіка країни в цілому, тим більше самотні старі люди потребують допомоги. Як правило, вони маломобільні, багато хто втратив рідних протягом останніх місяців, знаходиться у розпачі і не здатен шукати допомогу самостійно. Тому ми дуже вдячні Сorteva, яка допомагає нам вже протягом кількох років. Адже без уваги до таких фондів, як наш, з боку великого бізнесу ми не могли б так ефективно допомагати, як робимо це зараз. І особливо важливо, що ця підтримка є одним з проявів етичної поведінки компанії, яка не просто дотує гуманітарну сферу, а послідовно підтримує Україну та на відміну від частини інших представників великого бізнесу одразу вийшла з ринку рф», - говорить менеджер по роботі з партерами фонду Let`s help Марія Свириденко-Новак.

«Розв’язана росією війна суттєво вплинула на стан продовольчої безпеки в Україні, зокрема на доступність продуктів харчування – в геометричній прогресії щодня зростає кількість людей, які потребують допомоги. Тож як соціально-відповідальна компанія, яка прагне вирішувати проблеми продовольчої безпеки як на глобальному, так і на місцевому рівнях, ми спрямовуємо свої ресурси туди, де можемо бути корисними. Ми особливо пишаємося співпрацею з фондом Let`s help, який вже багато років підтримує найбільш незахищених українців», - коментує Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі.

Долучитися до підпримки проєкту «Гідна старість» благодійного фонду можна на сайті фонду Let`s help за посиланням.