Publication •  04.04.2023

Corteva забезпечила їжею понад 9000 людей в рамках ініціативи Let’s do it Ukraine SOS

Something went wrong. Please try again later...
Social_help_projects  

За сприяння компанії Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» передав продуктові набори для допомоги людям соціально-вразливих категорій в усіх регіонах України.

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант Всеукраїнському молодіжному руху «Let’s do it Ukraine» на формування 3000 продуктових наборів для допомоги понад 9000 людям з Києва та Київської області, Миколаївської, Херсонської, Сумської, Дніпропетровської, Одеської, Донецької та Закарпатської областей. Також в рамках співпраці допомогу було доставлено і в найгарячіші точки України, де активно тривають бойові дії, зокрема в Херсон, Миколаїв, Нікополь, Бахмут, Краматорськ.

Продовольчі набори, що складалися з основних продуктів тривалого зберігання, отримали люди, які були змушені евакуюватися з охоплених війною регіонів країни, багатодітні родини, люди похилого віку та інші вразливі верстви населення. Допомога здійснювалася в рамках Let’s do it Ukraine SOS – соціального проєкту, створеного Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it Ukraine для підтримки життєдіяльності мирного населення.

«Повномасштабна війна, розв’язана росією проти України, залишила без засобів до існування багатьох людей соціально-незахищених верств суспільства – багатодітних, пенсіонерів, людей з інвалідністю. Постраждали як ті, хто був змушений переїхати в більш безпечні регіони, так і ті, хто залишився на прифронтових територіях. Без підтримки вони опинилися на межі виживання і Corteva, яка завжди багато уваги приділяє допомозі людям в скрутних ситуаціях та опікується продовольчою безпекою в світі, не могла залишити це без уваги. Саме тому компанія долучилася до проєкту Let’s do it Ukraine SOS, адже людям, які вирішують такі проблеми, треба допомагати», – говорить Андрій Козак, консультант з розвитку виробництва в Східній Європі, координатор соціального проєкту Corteva Agriscience. Компанія підтримує ті локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про необхідність допомоги конкретним фондам, і це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування.

«Наша організація з перших тижнів повномасштабної війни розпочала допомагати постраждалим людям і ми одразу стикнулися з величезною кількістю потреб у найнеобхіднішому, які вони не могли задовільнити самостійно. Без великого відповідального бізнесу ми не могли б впоратися з такими викликами і тому цінуємо підтримку та принципову позицію Corteva, яка протягом цих місяців активно допомагала українцям та залишила ринки країн-агресорів, росії та білорусі», – заявив Ярослав Мельник, національний координатор «Let’s do it Ukraine» по роботі з партнерами та КСВ бізнесом.