Publication •  12.10.2022

Corteva Agriscience забезпечила їжею майже 5000 людей з прифронтових територій

Something went wrong. Please try again later...
 

За сприяння компанії благодійна організація «Центр волонтерства та захисту» передала продуктові набори для допомоги людям з Півночі, Сходу та Півдня України

Щоб допомогти із забезпеченням продуктами харчування українцям на прифронтових територіях, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант благодійній організації «Центр волонтерства та захисту» на формування понад 1100 продуктових наборів для допомоги приблизно 5000 людям з прифронтових районів  Херсонської, Донецької, Харківської на Миколаївської областей України.

Сorteva Agriscience завжди опікувалася забезпеченням продовольчої безпеки в світі та з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну суттєво збільшила свою увагу до цієї проблеми, цілковито підтримуючи Україну у цій жахливій війні. Компанія однією з перших міжнародних компаній чітко заявила про свою позицію, вийшовши з російського ринку, та реалізує багато благодійних та гуманітарних проєктів, одним з яких став проєкт з БО «Центр волонтерства та захисту».

«На початку війни я намагався допомогти з забезпеченням медикаментами людям, які знаходилися на прифронтовій території. Так дізнався про існування БО «Центр волонтерства та захисту» та їх фантастичну роботу з забезпечення людей всім необхідним в ці тяжкі місяці. Тому коли компанія оголосила про підтримку таких фондів, я запропонував долучитися, адже війна позбавляє людей доступу до найнеобхіднішого, в першу чергу – до їжі. Особливо це стосується людей, які живуть на окупованих та прифронтових територіях. Людям, які вирішують такі проблеми, треба допомагати», - говорить Михайло Гундорін, менеджер з продажів на Заході України, координатор соціального проєкту Corteva Agriscience. Компанія підтримує ті локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про необхідність допомоги конкретним фондам, і це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування.

«Ми хочемо подякувати Corteva Agriscience за допомогу у ці складні для всіх часи. Ми дуже горді, що ця компанія надала можливість нашій благодійній організації допомогти цивільному населенню у прифронтових зонах. Ці люди дійсно цього потребують і їх емоції та слова подяки важко описати», - заявив Тарас Завацький, представник БО «Центр волонтерства та захисту». Щоб підкреслити важливість підтримки постраждалих українців продуктами харчування, Центр зняв ролік (за посиланням).

Благодійна організація «Центр волонтерства та захисту» була офіційно зареєстрована у квітні 2022 році та опікується допомогою цивільному населенню та медичним закладам. Центр допомагає людям, що постраждали від війни, продуктовими та гігієнічними наборами, надає одяг, медикаменти та інші товари широкого вжитку. Організація має регіональні логістичних хабів в Києві, Полтаву, Дніпрі, Одесі та Костянтинівці, а також в Польщі. З початку своєї діяльності відправила понад 900 фур гуманітарної допомоги для цивільного населення, загальною вартістю більше ніж на 75 млн дол. США. БО підтримують як великі організації, так свою пожертву люди можуть відправити індивідуально.

Дізнатися про інші напрями допомоги Corteva Agriscience можна на сайті за посиланням