Правові положення

Something went wrong. Please try again later...

Редакція від 23.08.2019

Вітаємо! Corteva Agriscience™ («Corteva», «компанія», «ми» або «нас») пропонує вам цей веб-сайт, дотримуючись наступних положень і умов («умови»). Отримавши доступ чи використовуючи будь-який веб-сайт з авторизованим посиланням на ці умови (кожен такий — «сайт»), зареєструвавши обліковий запис або отримавши доступ чи використовуючи будь-який вміст, інформацію, продукти, послуги, функції або ресурси, доступні або активовані через сайт (разом із сайтом — «Сервіси»), ви приймаєте ці умови. Ці Умови є юридичним договором із вами.  Якщо ви не згодні з якимись із цих умов, будь ласка, не користуйтеся цими Сервісами.

Редакції умов використання

Corteva Agriscience™ може змінити ці умови в будь-який час без повідомлення, оновивши цю публікацію. Подальше використання Сервісів після внесення таких змін означатиме, що ви прийняли такі переглянуті умови.

Конфіденційність

Corteva Agriscience™ вважає своїм обов’язком захищати конфіденційність персональних даних.  Якщо Corteva збирає персональні дані про вас за допомогою Сервісів, ми використовуємо цю інформацію відповідно до політики конфіденційності Corteva, яку можна знайти за адресою: https://www.corteva.com.ua/privacy-policy.html.

Додаткові умови та умови третіх осіб

Використання Сервісів вами також підпадає під будь-які додаткові положення, умови та політику, які ми окремо розміщуємо на Сервісах («Додаткові умови»), що включені в цю угоду шляхом посилання.  Деякі функції та інструменти, доступні за допомогою наших Сервісів, надаються сторонніми постачальниками послуг відповідно до їхніх власних окремих умов надання послуг («умови третіх осіб»), які відрізняються від наших.  Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами третьої особи, перш ніж використовувати такі функції та інструменти.  Використовуючи такі сторонні функції та інструменти, ви погоджуєтесь, що ваші відносини зі сторонніми постачальниками послуг регулюються відповідними умовами третіх осіб.

Імена користувачів, паролі та облікові записи

Реєструючи обліковий запис у службах ("обліковий запис"), ви погоджуєтесь надавати лише правдиву, точну, актуальну та повну інформацію, якої вимагає реєстраційна форма ("реєстраційні дані"), і негайно оновлювати реєстраційні дані, якщо вони змінюються або вам стає відомо, що вони є неточними або неповними. Ви заявляєте, що вам не заборонено користуватися службами згідно з чинного законодавства і ви нестимете відповідальність за всі дії, що відбуваються в рамках вашого облікового запису. Ви погоджуєтесь контролювати свій обліковий запис, щоб обмежувати його використання неповнолітніми особами та іншими сторонніми користувачами, і погоджуєтесь не надавати нікому своє ім’я користувача або пароль. Ви також погоджуєтесь негайно повідомляти Corteva Agriscience™ про будь-яке несанкціоноване використання вашого пароля або будь-яке інше порушення безпеки вашого облікового запису та виходити зі свого облікового запису наприкінці кожного сеансу. Ви погоджуєтесь не створювати облікового запису із використанням фальшивої особи чи псевдоніма, або якщо вам раніше було заборонено використовувати будь-якого з Сервісів. Крім того, ви погоджуєтесь, що не підтримуватимете водночас більше ніж один обліковий запис для того ж Сервісу Corteva. Corteva Agriscience™ залишає за собою право видалити або дезактивувати будь-які імена користувачів у будь-який час та з будь-якої причини. Ви усвідомлюєте та погоджуєтесь, що ваш обліковий запис не несе права власності чи інших майнових прав і що всі права на ваш обліковий запис належать і закріплені за Corteva Agriscience™.

Обмеження використання

Права, надані вам у цих умовах, підпадають під такі обмеження: (a) ви не маєте права ліцензувати, продавати, здавати в оренду, здавати в лізинг, передавати, призначати, відтворювати, розповсюджувати, розміщувати, надавати хостинг або іншим чином комерційно експлуатувати Сервіси чи будь-яку частину Сервісів; (b) ви не повинні в будь-який спосіб чи метод брати в рамку будь-яку торгову марку, логотип або Сервіси (зокрема зображення, текст, макет сторінки або форму) компанії Corteva; (c) ви не повинні використовувати жодних метатегів чи інший "прихований текст", використовуючи ім’я або торгові марки Corteva; (d) ви не повинні змінювати, перекладати, адаптувати, об’єднувати, виготовляти похідні роботи, розбирати, декомпілювати чи здійснювати інженерний аналіз будь-якої частини Сервісів, за винятком випадків, коли зазначені вище обмеження прямо заборонені чинним законодавством; (e) ви не повинні використовувати жодного ручного або автоматизованого програмного забезпечення, пристроїв чи інших процесів (зокрема павуків, роботів, скраперів, програм автоматичного збирання інформації, аватарів, інструментів для видобутку даних тощо) для "видобутку" або завантаження даних з Сервісу (за винятком того, що ми надаємо операторам загальнодоступних пошукових систем відкличний дозвіл на використання павуків для копіювання матеріалів із Сайту з єдиною метою та виключно в необхідній мірі для створення загальнодоступних пошукових покажчиків матеріалів, але не для кешування чи архівації таких матеріалів); (f) ви не використовуватимете Сервіси для створення аналогічного або конкурентного веб-сайту, програми чи сервісу; (g) за винятком випадків, зазначених тут прямо, жодна частина Сервісів не може бути скопійована, відтворена, розповсюджена, перевидана, завантажена, показана, розміщена чи передана у будь-якій формі або в будь-який спосіб; (h) ви не повинні видаляти або знищувати будь-які повідомлення про авторські права або інші захисні позначки, що містяться у сервісах; (i) ви не повинні перешкоджати або намагатися втручатися в належне функціонування служб або використовувати служби в будь-який спосіб, прямо не дозволений цими умовами; (j) ви не намагатиметеся завдати шкоди нашим Сервісам, зокрема шляхом порушення або намагання порушити будь-які пов’язані з ними функції безпеки, шляхом введення вірусів або подібного шкідливого коду у служби, втручання або спроби втрутитися у використання Сервісів будь-яким іншим користувачем, хостом або мережею, зокрема за допомогою перевантаження, "флудингу", "розсилання спаму", "розсилання нав’язливих повідомлень електронною поштою" або "виведення з ладу" сервісів. Будь-яке несанкціоноване використання служб призведе до скасування ліцензій, наданих компанією Corteva відповідно до цієї Угоди.

Corteva Agriscience™ не контролює регулярно ваші публікації чи іншу діяльність на сайті, але залишає за собою право це робити. Якщо Corteva Agriscience™ дізнається про неналежне використання сайту чи будь-яких його Сервісів, Corteva Agriscience™ реагуватиме в будь-який спосіб, який вважатиме прийнятним, на власний розсуд. Ви визнаєте, що Corteva Agriscience™ має право повідомляти правоохоронні органи про будь-які дії, які можуть вважатися незаконними, а також про будь-які повідомлення про такі дії, які отримає компанія. У разі отримання запиту ми повністю співпрацюватимемо із правоохоронними органами в будь-якому розслідуванні незаконної діяльності в Інтернеті.

Доступність сервісів

Corteva Agriscience™ має кілька веб-сайтів, що пропонують служби для певних регіонів у всьому світі. Сервіси, що пропонуються в одному регіоні, можуть відрізнятися від сервісіа в інших регіонах через доступність, місцеві або регіональні закони, регуляторний статус, поставки та інші міркування. Corteva Agriscience™ не надає жодних гарантій чи заяв про те, що користувач з одного регіону може отримати служби в іншому регіоні, і Corteva Agriscience™ може скасувати замовлення користувача або переспрямувати користувача на сайт для регіону цього користувача, якщо користувач намагається замовити служби, пропоновані на сайті в іншому регіоні.

Інформація, яку Corteva Agriscience™ публікує на сайтах, може містити посилання або перехресні посилання на продукти, програми та послуги, про які не повідомлялося у вашому регіоні або вони там не доступні. Такі посилання не означають, що компанія має намір анонсувати такі товари, програми чи послуги у вашому регіоні. Довідатися про продукти, програми й послуги, які можуть бути доступні вам, можна в місцевого представництва Corteva Agriscience™.

Посилання

Цей веб-сайт може містити посилання на сторонні Сервіси, такі як веб-сайти, програми чи реклама сторонніх осіб («Посилання сторонніх осіб»). Якщо ви натиснете на таке посилання, ми не попередимо вас, що ви покинули сайт.  Corteva Agriscience™ не контролює посилання сторонніх осіб і не несе відповідальності за них.  Ми надаємо ці посилання сторонніх осіб лише для зручності та не переглядаємо, не затверджуємо, не відстежуємо, не підтримуємо, не надаємо жодних заяв стосовно них чи будь-якого вмісту, продуктів чи послуг, доступних за допомогою таких посилань.  Ви користуєтесь усіма посиланнями сторонніх осіб на свій страх і ризик.

Від веб-сайтів сторонніх організацій до Corteva

Якщо ви посилаєтесь на один із цих сайтів, ви повинні дотримуватися всіх чинних законів.  Сайт, який посилається на сайт Corteva:

 • не може створювати рамки або облямівки навколо будь-якої сторінки чи матеріалів на сайті, або використовувати інші методи, які будь-яким чином змінюють візуальну презентацію або зовнішній вигляд будь-якого вмісту сайту;
 • не може створювати порівняння продуктів або сервісів Corteva Agriscience™ із конкурентними продуктами або сервісами;
 • не може повторювати будь-які матеріали з цього веб-сайту або будь-який логотип чи торговельну марку Corteva Agriscience™;
 • не може хибно представляти відносини з Corteva Agriscience™;
 • це не може означати, що Corteva Agriscience™ будь-яким чином санкціонує чи схвалює сторону, що посилається, веб-сайт сторони, що посилається, або службу чи пропозицію сторони, що посилається;
 • не може створювати помилкові або оманливі враження про Corteva Agriscience™ або іншим чином шкодити репутації, пов’язаній із назвою та товарними знаками Corteva Agriscience™;
 • не може містити вміст, який може бути витлумачений як образливий, загрозливий, цькувальний, нецензурний, надмірно насильницький або такий, що порушує або закликає інших порушувати будь-яке законодавство; і
 • не може містити вміст, який може бути витлумачений як нецензурний, порнографічний або явно сексуальний.

Corteva Agriscience™ може в будь-який час на власний розсуд припинити дозвіл на посилання на свої сайти. У такому випадку сторона, що посилається, погоджується негайно видалити всі посилання на сайти компанії.

Відмова від гарантій та обмеження відповідальності

Ви користуєтесь цим сайтом на свій страх і ризик. Цей сайт може містити неточності або помилки, які можуть вплинути на якість матеріалів на сайті. Corteva Agriscience™ не проводила незалежну перевірку цих матеріалів ані повністю, ані частково.  Corteva Agriscience™ не гарантує точність або своєчасність матеріалів.  Corteva Agriscience™ не несе відповідальності за будь-які помилки в матеріалах, незалежно від того, надаються вони компанією Corteva Agriscience™ чи сторонніми особами.

ЦЕЙ САЙТ НАДАЄТЬСЯ ВАМ ЗА ПРИНЦИПОМ «ЯК Є» ТА «ДЕ Є», БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ. CORTEVA AGRISCIENCE™ ДЛЯ СЕБЕ ТА ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ ТРЕТЬОЇ ОСОБИ, ЩО НАДАЄ МАТЕРІАЛИ, СЕРВІСУ ЧИ ВМІСТ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ, НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ЧИ ГАРАНТІЙ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ САЙТОМ, ЗОКРЕМА ЩОДО ЯКОСТІ, ПРИДАТНОСТІ, ПРАВДИВОСТІ, ТОЧНОСТІ ТА ПОВНОТИ БУДЬ-ЯКОГО МАТЕРІАЛУ, ІНФОРМАЦІЇ, ПРОДУКТУ ЧИ СЕРВІСУ, ЩО МІСТЯТЬСЯ НА САЙТІ. УСІ УМОВИ, ЗАЯВИ ТА ГАРАНТІЇ, ЯК-ОТ ЯВНІ, НЕПРЯМІ, ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНОМ ЧИ ІНШІ, ЗОКРЕМА НЕПРЯМА ГАРАНТІЯ ТОВАРНОСТІ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ АБО НЕПОРУШЕННЯ ПРАВ ТРЕТІХ ОСІБ, НЕ ВИЗНАЮТЬСЯ. CORTEVA AGRISCIENCE™  НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ АБО ПЕРЕД БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ ЗА ЗБИТКИ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ЗОКРЕМА ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НАСЛІДКОВІ АБО КАРАЛЬНІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ВНАСЛІДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ АБО ПОВ’ЯЗАНІ З НИМИ, У ТОМУ ЧИСЛІ З ВАШИМ ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ КОРИСТУВАТИСЯ ЦИМ САЙТОМ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЇ CORTEVA AGRISCIENCE™  ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПОВІДОМЛЯЛИ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ.

Виняток для громадян Євросоюзу: ЯКЩО ВИ ПРОЖИВАЄТЕ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ, CORTEVA AGRISCIENCE™ НЕ ВИКЛЮЧАЄ ТА НЕ ОБМЕЖУЄ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СМЕРТЬ АБО ТІЛЕСНІ УШКОДЖЕННЯ ВНАСЛІДОК НЕОБЕРЕЖНОСТІ.

Місцеве законодавство; експортний контроль

Corteva Agriscience™ контролює та керує цим сайтом зі Сполучених Штатів Америки. Матеріали та служби на цьому Сайті повністю підпорядковуються законам і нормам Сполучених Штатів Америки, які час від часу регулюють ліцензію та доставку технології та продукції за кордон, зокрема Правилам контролю за експортом США та будь-яким прийнятим у наслідок нормам або положенням, виданим Міністерством торгівлі США, Адміністрацією міжнародної торгівлі або Управлінням ліцензування експорту. Відмова від відповідальності всупереч законодавству США заборонено. Ані матеріали, ані будь-яка інформація, здобута в результаті використання сайту, не можуть бути придбані, відвантажені, передані або реекспортовані, прямо чи опосередковано, до заборонених країн або країн, щодо яких впроваджено ембарго, або їхніх громадян, і не можуть використовуватися для ядерної галузі, виготовлення хімічної чи біологічної зброї або ракетних проектів, якщо це спеціально не дозволено урядом США для таких цілей. Ви повинні суворо дотримуватися всіх законів про експорт США та брати на себе виняткову відповідальність за отримання ліцензій на експорт чи реекспорт, якщо це потрібно.

Якщо ви використовуєте цей веб-сайт за межами США, ви також відповідаєте за дотримання чинного місцевого законодавства, зокрема місцевих норм щодо експорту та імпорту.

Добровільно надані ідеї та відгуки

Щоб уникнути непорозумінь або суперечок, які можуть виникнути, коли продукція, сервіси, технології, рекламні кампанії, маркетингові стратегії чи вміст сайту компанії Corteva Agriscience можуть здатися схожими на ідеї чи пропозиції, надані компанії Corteva, ми просимо надавати Corteva Agriscience™ ідеї, роботи, матеріали, пропозиції, продукти або вдосконалення продуктів, процеси, маркетингові стратегії чи назви продуктів (усі перелічені вище надалі — подання) лише на добровільних засадах.  Якщо ви все-таки вирішите надіслати нам свої подання, до них застосовуються такі умови:

 • Компанія Corteva Agriscience™ і пов’язані з нею особи не зобов’язані зберігати подання в секреті або отримувати його на конфіденційній основі;
 • компанія Corteva Agriscience™ і пов’язані з нею особи не зобов’язані переглядати подання або відповідати тому, хто їх надав;
 • Подаючи таку інформацію, ви надаєте Corteva Agriscience™ всі права, права власності та майнові права на подання та всі суміжні права інтелектуальної власності, без будь-якої компенсації вам;
 • Ви гарантуєте, що ви уповноважені робити подання та що подання не порушує жодних зобов’язань, які ви маєте перед нинішнім чи колишнім роботодавцем або будь-якою іншою стороною.

Однак, Corteva Agriscience запрошує вас надавати свої відгуки про її наявні продукти та бізнес.  Контактну інформацію можна знайти за адресою: https://www.corteva.com.ua/contacts/contact-us.html або за посиланням «Зв’язатися з нами» на сайті. Будь-які надані вами коментарі не є конфіденційними, і компанія Corteva Agriscience ™ може використовувати їх без обмежень.

Альтернативне вирішення спорів

У разі виникнення суперечки сторони погоджуються якомога можливо чи розумно утримуватися від судового розгляду та спочатку шукати й використовувати альтернативні методи вирішення суперечок, такі як посередництво та арбітраж, якими керується Американська арбітражна асоціація відповідно до своїх правил комерційного арбітражу.  Місцем арбітражу є Вілмінгтон, штат Делавер, і рішення, винесене арбітром (арбітрами), може бути внесено до будь-якого суду, що має таку юрисдикцію.  Суперечки, що стосуються або пов’язані з використанням обмежених ліцензій, пов’язаних із використанням служб або пов’язаних із правами інтелектуальної власності сторін Corteva, як визначено нижче, проти користувачів служб за несплату послуг, не відносяться до цього розділу.  За винятком випадків, коли інше передбачено державним законодавством, сторони вдаються до судової системи, лише якщо альтернативні методи вирішення суперечок не спрацьовують упродовж відповідного періоду часу.

Законодавчі положення, що застосовуються

За винятком обов’язкового застосування місцевого законодавства, будь-які дії, пов’язані з цими Умовами, регулюються законодавством штату Делавер, Сполучені Штати Америки, без огляду на положення чи колізії закону будь-якої юрисдикції. Ви погоджуєтесь підкорятися юрисдикції судів, розташованих у штаті Делавер, для вирішення всіх суперечок, що виникають щодо цих умов та/або вашого використання сайту.

Несанкціонована діяльність

Подання на цей веб-сайт або несанкціоноване використання будь-яких матеріалів, що містяться на цьому веб-сайті, можуть порушувати закони про авторські права, закони про торговельні марки, закони про конфіденційність і публічність, певні статути й положення про комунікації та інші діючі закони й положення. Ви самі несете відповідальність за свої дії чи дії будь-якої людини, яка використовує ваше ім’я користувача та/або пароль.

Відшкодування збитків

Ви погоджуєтесь відшкодувати та утримувати Corteva Agriscience™, її материнські компанії, дочірні компанії та пов’язаних осіб, а також посадових осіб, директорів, працівників, агентів, представників, партнерів і ліцензіатів кожної з компаній (разом "сторони Corteva") від будь-яких збитків, витрат, зобов’язань і виплат, зокрема адвокатських зборів і витрат на захист, понесених щодо будь-яких претензій чи позовів стосовно: (a) вашого вмісту; (b) неправильного використання вами служб; (c) порушення вами цих умов; або (d) порушення застосовного закону чи постанови чи прав третьої сторони через ваше використання сайту чи служб, або використання сайту чи служб будь-якою особою, яка використовує ваші ім’я користувача та/або пароль (зокрема вашу участь у сферах публікації, пов’язаних із вашими поданнями).  Corteva Agriscience™ залишає за собою право за власний кошт взяти на себе винятковий захист і контроль над будь-якою справою, за якою ви б мали відшкодовувати збитки; у такому випадку ви повністю співпрацюватимете з Corteva в відстоюванні будь-яких доступних засобів захисту. Це положення не вимагає від вас відшкодування збитків будь-якій із сторін Corteva за недобросовісну комерційну практику, яка була вчинена такою стороною або сталася через її недбалість, шахрайство, обман, помилкові обіцянки, введення в оману, приховування чи упущення суттєвого факту. Ви погоджуєтесь, що положення цього розділу залишаються чинними і після припинення дії вашого облікового запису, цієї угоди або доступу до служб.

Електронні комунікації

Комунікація між вами та Corteva Agriscience™ відбувається за допомогою електронних засобів: або ви відвідуєте служби чи надсилаєте Corteva повідомлення електронною поштою, або Corteva публікує повідомлення у службах чи спілкується з вами за допомогою електронної пошти. Для договірних цілей ви (1) даєте згоду на отримання повідомлень від Corteva Agriscience™ в електронній формі; і (2) погоджуєтесь, що всі умови, угоди, повідомлення, розкриття інформації та інші повідомлення й документи, які Corteva надає вам в електронному вигляді, мають таку саму юридичну дію, яку такі повідомлення чи документи мали б, якби були викладені "письмово".

Повна угода

Ця угода є остаточною, повною та винятковою угодою сторін щодо предмета цієї угоди та замінює й об’єднує всі попередні обговорення сторін стосовно цього предмета.