ЗАЯВА ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ CORTEVA

Редакція від 6/1/2019

Corteva Agriscience™ (надалі «Corteva», «ми», «нас» тощо) піклується про вашу конфіденційність. Ми хочемо ознайомити вас із тим, як ми збираємо, використовуємо та розкриваємо інформацію. Разом із Політикою щодо файлів cookie та схожих технологій Corteva ця Заява про конфіденційність («Заява про конфіденційність») описує нашу практику щодо інформації, яку ми збираємо:

 • Через використовувані нами веб-сайти, з яких ви отримуєте доступ до цієї Заяви про конфіденційність («веб-сайти»).
 • За допомогою програм, доступних для використання на комп’ютерах або мобільних пристроях, з яких ви отримуєте доступ до цієї Заяви про конфіденційність («програми»).
 • Через контрольовані нами сторінки в соціальних мережах, з яких ви отримуєте доступ до цієї Заяви про конфіденційність (сукупно наші «сторінки в соціальних мережах»).
 • Через повідомлення електронної пошти, які ми надсилаємо вам, які посилаються на цю Заяву про конфіденційність.
 • Офлайн, де повідомлення вимагається законом.


      У сукупності ми називаємо веб-сайти, програми та сторінки в соціальних мережах «служби».

      Надаючи персональні дані компанії Corteva, ви погоджуєтеся з умовами цієї Заяви про конфіденційність.

Якщо ви подаєте заявку на вакансію через Кар’єрний центр на веб-сайтах, те, як ми використовуємо персональні дані, які ви надаєте через Кар’єрний центр, регулюється Заявою про конфіденційність заявників Corteva.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

«Персональні дані» — це дані, які ідентифікують вас як фізичну особу або стосуються ідентифікованої особи, наприклад: 

 • Ім’я
 • Поштова адреса (включно з адресами виставлення рахунків і доставки)
 • Номер телефона (включно з мобільним телефоном) або факсу
 • Адреса електронної пошти 
 • Номер кредитної та дебетової картки
 • Зображення профілю
 • Ідентифікатор облікового запису в соціальній мережі 
 • Ідентифікаційний номер постачальника чи клієнта
 • Державний ідентифікаційний номер, наприклад номер соціального страхування
 • Ідентифікаційний номер, наданий компанією
 • Дата народження
 • Стать
 • Фінансова інформація, надана під час подання заяви на отримання кредиту
 • Банківська інформація, наприклад номер рахунку та код банку
 • Паролі та запитання/відповіді нагадування
 • Історія покупок
 • Місцезнаходження / дані GPS 

Збирання персональних даних

Ми та наші постачальники послуг збираємо персональні дані в різні способи, зокрема: 

 • За допомогою служб
  • Ми збираємо персональні дані через служби, наприклад, коли ви підписуєтеся на інформаційний бюлетень, реєструєте обліковий запис для доступу до служб, робите замовлення або купуєте, подаєте заявку на кредит, подаєте запит, реєструєте покупку продукту, надсилаєте гарантійний талон або взаємодієте з функцією чату.
 • Офлайн
  • Ми збираємо персональні дані від вас поза Інтернетом, наприклад, коли ви відвідуєте наші заклади, відвідуєте одну з наших виставок, розміщуєте замовлення по телефону або звертаєтеся до служби підтримки клієнтів.
 • З інших джерел

-  Ми отримуємо ваші персональні дані з інших джерел, наприклад:

o   з публічно доступних баз даних та інших сторонніх джерел

o    від партнерів за спільним маркетингом і постачальників послуг (включно із соціальними мережами), коли вони надають нам інформацію

-  Якщо ви з’єднаєте обліковий запис у соціальній мережі з обліковим записом служби, ви надасте нам певні персональні дані з вашого облікового запису в соціальній мережі, наприклад своє ім’я, адресу електронної пошти, фотографію, список контактів у соціальних мережах та будь-які інші дані, які можуть стати доступні нам, коли ви з’єднуєте обліковий запис у соціальній мережі із обліковим записом служби.

-  Коли ви берете участь у конкурсах, промоакціях, тоталізаторах, опитуваннях або інших акціях. 

-  Коли ви берете участь в обговоренні у блозі або на форумі.

Ми повинні збирати персональні дані, щоб надавати потрібні вам служби.  Якщо ви не надасте потрібні дані, ми не зможемо надавати служби. Якщо ви розкриваєте будь-які персональні дані, що стосуються інших людей, нам або нашим постачальникам у зв'язку зі службами, ви заявляєте, що у вас є повноваження це робити та дозволяти нам використовувати ці дані відповідно до цієї Заяви про конфіденційність.

Використання персональних даних

Ми та наші постачальники послуг використовуємо персональні дані для таких цілей.

 •  Забезпечення функціональних можливостей служб і виконання ваших запитів. Щоб керувати нашими договірними відносинами з вами та/або виконувати юридичні зобов'язання, ми здійснюємо такі дії:

      -  Надання вам функціональних можливостей служб, наприклад організація доступу до зареєстрованого облікового запису, і надання відповідного обслуговування клієнтів.

      -   Відповідь на ваші запити та виконання ваших вимог, коли ви звертаєтеся до нас через одну з наших онлайнових форм зв’язку або іншим чином, наприклад, коли ви надсилаєте нам запитання, пропозиції, похвали або скарги або коли Ви запитуєте про ціну або іншу інформацію про наші служби.

      -   Виконання ваших транзакцій і надання відповідного обслуговування клієнтів.

      -  Надсилання вам адміністративної інформації, наприклад про зміну наших умов, положень і правил.

      -  Дозвіл вам надсилати повідомлення іншій особі, якщо ви вирішите це зробити.

      -  Обробка вашої заявки на отримання кредиту.

 •  Надання вам нашого інформаційного бюлетеня, інформації про наші продукти та служби та/або інших матеріалів і сприяння обміну в соціальних мережах.  Якщо у нас є ваша згода або законні ділові інтереси, ми здійснюємо такі дії: 

       -  Надсилання вам пов’язаних із маркетингом повідомлень (наприклад, електронною поштою, текстовим повідомленням, повідомленням WhatsApp, повідомленням у програмі та в соціальних мережах) з інформацією про наші служби, нові продукти та інші новини про нашу компанію.

       -  Полегшення функцій обміну в соціальних мережах, які ви вирішите використовувати.

 • Аналіз персональних даних для бізнес-звітності та надання персоналізованих послуг.  Якщо у нас є ваша згода або законні ділові інтереси, ми здійснюємо такі дії:

-  Аналіз або прогнозування уподобань наших користувачів для підготовки  агрегованих звітів про тенденції використання нашого цифрового вмісту, щоб ми  могли поліпшити наші служби.

        -  Краще розуміючи вас, ми зможемо персоналізувати взаємодію з вами та надавати вам інформацію та/або пропозиції, пристосовані до ваших інтересів.

        -  Краще розуміючи ваші уподобання, ми зможемо доставляти контент через наші служби, які, на нашу думку, будуть актуальними та цікавими для вас.

 • Надання вам змоги брати участь у лотереях, конкурсах або інших акціях.  Для управління нашими договірними відносинами з вами ми здійснюємо такі дії.

       - Можемо запропонувати вам можливість взяти участь у лотереях, конкурсах або інших акціях. Деякі з цих акцій мають додаткові правила, що містять інформацію про те, як ми будемо використовувати та розкривати ваші персональні дані.

 • Об’єднання та/або анонімність персональних даних.  Якщо у нас є законні ділові інтереси, ми здійснюємо такі дії:

       - Ми можемо об’єднувати та/або анонімізувати персональні дані, щоб вони більше не вважалися персональними даними. Ми робимо це для створення інших даних для нашого використання, які ми можемо використовувати та розкривати для будь-яких цілей.

 • Досягнення наших бізнес-цілей. Щоб керувати нашими договірними відносинами з вами, виконувати юридичні зобов'язання та/або тому, що ми маємо законний інтерес, ми здійснюємо такі дії:

       -  Аналіз даних, наприклад для підвищення ефективності наших служб.

       -  Перевірки, щоб переконатися, що наші внутрішні процеси функціонують так, як задумано, і що вони відповідають юридичним, нормативним або контрактним вимогам.

       -  Моніторинг шахрайства та безпеки, наприклад для виявлення             кібератак або спроб здійснити крадіжку особистих даних і запобігання їм.

       -  Розробка нових продуктів і служб.

       -  Покращення, вдосконалення або зміна наших поточних продуктів і служб.

       -  Визначення тенденцій використання, наприклад розуміння того, які частини наших  служб найбільш цікаві користувачам.

       -  Визначення ефективності наших рекламних кампаній, щоб ми могли адаптувати наші кампанії до потреб та інтересів наших користувачів.

       -  Керування та розширення нашої діяльності, наприклад розуміння того, які частини наших служб найбільш цікаві користувачам, щоб ми могли зосередити нашу енергію на задоволенні інтересів наших користувачів.

Розкриття персональних даних

Ми розкриваємо персональні дані:

 • Нашій материнській компанії та пов’язаним компаніям для цілей, описаних у цій Заяві про конфіденційність.

З переліком юридичних осіб у нашій групі компаній та їх місцем розташування можна ознайомитися тут.

 • Нашим стороннім постачальникам послуг, щоб полегшити послуги, які вони надають нам.

- До них можуть відноситися постачальники таких послуг, як хостинг веб-сайтів, аналіз даних, обробка платежів, виконання замовлень, надання інформаційних технологій та пов’язаної з ними інфраструктури, обслуговування клієнтів, доставка електронної пошти, аудит та інші послуги.

 • Стороннім особам, таким як посередники, роздрібні торговці, дистриб’ютори та інші ділові партнери, щоб дозволити їм надсилати вам маркетингові повідомлення, відповідно до вашого вибору.
 • Стороннім спонсорам розіграшів, конкурсів і схожих акцій.
 • Коли ви можете вирішити розкрити персональні дані

- На дошках оголошень, профільних сторінках, у чатах, блогах та інших сервісах, де ви можете розміщувати інформацію та контент (включно, без обмежень, з нашими сторінками в соціальних мережах).  Зверніть увагу, що будь-яка інформація, яку ви публікуєте або розкриваєте через ці служби, стає загальнодоступною та може бути доступною для інших користувачів і широкої громадськості.

 • Під час обміну інформацією в соціальних мережах. 

- Підключаючи обліковий запис служби до облікового запису в соціальних мережах, ви обмінюватиметеся інформацією із друзями, пов’язаними з обліковим записом у соціальних мережах, з іншими користувачами та з постачальником соціальної мережі. Зробивши це, ви дозволяєте нам полегшувати цей обмін інформацією та ви розумієте, що використання поширеної інформації регулюється політикою конфіденційності постачальника соціальної мережі.

- Окрім того, постачальник інструменту обміну інформацією в соціальних мережах, який ми використовуємо у службах, може збирати інформацію, пов’язану з вами, яка може включати персональні дані, коли ви обмінюєтеся інформацією зі служб через обліковий запис у соціальній мережі.  Збирання, використання та обмін інформацією постачальником інструменту обміну інформацією в соціальних мережах є предметом його власної політики конфіденційності, і ми не несемо відповідальності за його конфіденційність, безпеку та інші практики.

 • Стороннім особам у зв’язку з ліцензуванням, спільною розробкою або схожими домовленостями.

 

Використання та розкриття в інші способи

Ми також використовуємо та розкриваємо ваші персональні дані, якщо це необхідно або доречно, особливо коли у нас є юридичне зобов’язання або законні ділові інтереси:

 • Для дотримання чинного законодавства та норм.

- Це може охоплювати закони за межами вашої країни проживання.

 • У разі співпраці із громадськими та державними органами.

- У відповідь на запит або щоб надати інформацію, яку ми вважаємо важливою.

- Це може охоплювати органи за межами вашої країни проживання.

 • У разі співпраці із правоохоронними органами.

-  Наприклад, коли ми відповідаємо на запити та накази органів правопорядку чи надаємо інформацію, яку вважаємо важливою.

 • З інших юридичних причин.

-  Для забезпечення виконання наших умов; і

-  Щоб захистити наші права, конфіденційність, безпеку або власність та/або права наших пов’язаних організацій, вас або інших людей.

 • У зв’язку із продажем або бізнес-операцією.

- Ми маємо законний інтерес у розкритті або передачі ваших персональних даних сторонній особі в разі будь-якої реорганізації, об’єднання, продажу, утворення спільного підприємства, присвоєння, передачі або іншого розпорядження всією або будь-якою частиною нашого бізнесу, активів або акцій у зв’язку з банкрутством або схожим провадженням).  До таких сторонніх осіб можуть відноситися, наприклад, юридична особа, яка купує, та її консультанти.

ІНШІ ДАНІ

«Інші дані» — це будь-які дані, які не розкривають вашої конкретної ідентичності або безпосередньо не стосуються окремої особи.

 • Відомості про браузер і пристрій
 • Дані про програму, підключений пристрій або про використання транспортного засобу
 • Інформація, зібрана через файли cookie, піксельні теги та інші технології
 • Демографічна інформація та інші надані вами дані, які не відображають вашу конкретну особу
 • Дані, які були об’єднані таким чином, що вони більше не розкривають вашу конкретну особу
 • Фізичне місце розташування
 • Відомості про вашу сільськогосподарську діяльність

Якщо відповідно до чинного законодавства ми зобов’язані розглядати інші дані як персональні дані, ми можемо використовувати та розкривати їх для цілей, для яких ми використовуємо та розкривати персональні дані, як зазначено в цій Заяві.

Збирання інших даних

Ми та наші постачальники послуг можемо збирати персональні дані в різні способи, зокрема: 

 • Через браузер або пристрій
  • Певні дані збираються більшістю веб-браузерів або автоматично через пристрій, наприклад MAC-адреса, тип комп’ютера (Windows або Mac), роздільна здатність екрана, назва й версія операційної системи, виробник пристрою та модель, мова, тип і версія інтернет-браузера, а також назва та версія служб (наприклад, програми), які ви використовуєте.  Ми використовуємо ці відомості для забезпечення належного функціонування служб. 
 • Через використання вами програми
  • Коли ви завантажуєте та використовуєте програму, ми та наші постачальники послуг можемо відстежувати й збирати дані про використання програми, наприклад дату та час, коли програма на вашому пристрої отримує доступ до наших серверів, а також які дані та файли завантажено у програму, на основі номера вашого пристрою.
 • За допомогою використання файлів cookie, піксельних тегів та інших схожих технологій
  • Файли cookie — це відомості, що зберігається безпосередньо на комп’ютері, який ви використовуєте.  Ми можемо використовувати файли cookie та схожі технології відстеження на веб-сайтах і у програмах, а також в електронних поштових повідомленнях, надісланих вам у форматі HTML.  Файли cookie та схожі технології дають змогу збирати таку інформацію, як тип веб-браузера, час, витрачений на служби, відвідані сторінки, мовні налаштування та інші дані трафіку.  Ми використовуємо зібрану інформацію для різних цілей, зокрема для аналізу, вимірювання ефективності наших маркетингових кампаній, а також для обслуговування реклами продуктів і служб, які, на нашу думку, будуть цікаві для вас.  Наразі ми не реагуємо на сигнали браузера «Не відстежувати».  Для отримання додаткової інформації, зокрема про те, як ви можете відмовитися від певних способів використання файлів cookie та схожих технологій, ознайомтеся з нашою Політикою щодо файлів cookie та схожих технологій.
 • IP-адреса
  • Інтернет-провайдер автоматично призначає IP-адресу вашому комп’ютеру.  Коли користувач звертається до служб, IP-адреса може бути ідентифікована та автоматично зареєстрована в лог-файлах нашого сервера, разом із часом відвідування та сторінками, які було відвідано.  Збирання IP-адрес є стандартною практикою, його автоматично здійснюють багато веб-сайтів, програм та інших служб.  Ми використовуємо IP-адреси для таких цілей, як обчислення рівнів використання, діагностування проблем сервера та адміністрування служб.  Ми також можемо отримати з IP-адреси ваше приблизне місце розташування.
 • Фізичне місце розташування
  • Ми можемо збирати відомості про фізичне розташування вашого пристрою, наприклад за допомогою супутника, вежі стільникового телефону або сигналів WiFi.  Ми можемо використовувати фізичне розташування пристрою, щоб надавати вам персоналізовані послуги та контент, заснований на місці розташування.  Ми також можемо ділитися з нашими маркетинговими партнерами фізичним розташуванням вашого пристрою, а також інформацією про рекламні оголошення, які ви переглянули, та іншими відомостями, які ми збираємо, щоб вони могли надавати вам більш персоналізований контент і вивчати ефективність рекламних кампаній.  У деяких випадках вам може бути надана можливість дозволити або заборонити використання та/або розкриття місця розташування вашого пристрою, але якщо ви це зробите, ми та/або наші маркетингові партнери, можливо, не зможемо надавати вам відповідні персоналізовані послуги та контент.

 

Використання та розкриття інших даних

Ми можемо використовувати та розкривати інші дані з будь-якою метою, за винятком випадків, коли ми повинні діяти інакше згідно з чинним законодавством. У деяких випадках ми можемо поєднувати інші дані з персональними даними. Якщо ми це зробимо, ми розглядатимемо поєднану інформацію як персональні дані, доки вони будуть поєднані.

БЕЗПЕКА

Ми намагаємося вживати обґрунтованих організаційних, технічних і адміністративних заходів для захисту особистої інформації в нашій організації.  На жаль, жодна система передавання або зберігання даних не може бути гарантовано безпечною на 100%.  Якщо у вас є підстави вважати, що ваша взаємодія з нами більше не є безпечною, негайно повідомте нас відповідно до розділу «Зв’язок із нами» нижче.

ВАРІАНТИ ВИБОРУ ТА ДОСТУП

Ваш вибір щодо використання та розкриття ваших персональних даних

Ми надаємо вам вибір щодо використання та розкриття ваших персональних даних у маркетингових цілях.  Ви можете відмовитися від: 

 • Отримання електронних повідомлень від нас:  Якщо ви більше не бажаєте отримувати від нас електронною поштою маркетингові повідомлення, ви можете відмовитися, скориставшися механізмом відмови, що міститься в кожному такому електронному листі.  Якщо ви більше не бажаєте отримувати пов’язані з маркетингом текстові повідомлення або SMS-повідомлення, на які ви раніше зареєструвалися, ви можете відмовитися, надіславши відповідь «STOP» на будь-яке таке повідомлення, що отримали.
 • Нашого розкривання ваших персональних даних із пов’язаними особами для їхніх цілей прямого маркетингу.:  Якщо ви бажаєте, щоб ми перестали розкривати ваші персональні дані нашим пов’язаним особам для їхніх цілей прямого маркетингу, ви можете відмовитися від цього тут.
 • Нашого розкривання ваших персональних даних із непов’язаними сторонніми особами для їхніх цілей прямого маркетингу.:  Якщо ви бажаєте, щоб ми перестали розкривати ваші персональні дані нашим непов’язаним стороннім особам для їхніх цілей прямого маркетингу, ви можете відмовитися від цього тут.

Ми намагатимемося виконати ваш запит якомога швидше.  Зауважте, що якщо ви відмовитеся від отримання від нас маркетингових електронних листів, ми й надалі можемо надсилати вам важливі адміністративні повідомлення, від яких не можна відмовитися.

Як отримати доступ до своїх персональних даних, змінити або видалити їх 

Якщо бажаєте переглянути, виправити, оновити, приховати, обмежити або видалити персональні дані, заперечити обробку персональних даних, або якщо хочете отримати електронну копію своїх персональних даних із метою передання їх іншій компанії (за умови, що ці права надані вам відповідним законодавством), ви можете звернутися до нас тут або до Інформаційного центру для клієнтів за адресою Контактні дані компанії: https://www.corteva.com.ua/contacts/our-office.html privacy.ukraine@corteva.com 0-800-309-309

Ми відповімо на ваш запит відповідно до чинного законодавства.

У своєму запиті чітко зазначте, які персональні дані ви хотіли б змінити, і чи хотіли б ви, щоб ваші персональні дані було приховано в нашій базі даних.  Для вашого захисту ми можемо реалізовувати лише запити щодо персональних даних, пов’язаних із певною адресою електронної пошти, яку ви використали для надсилання нам запиту, і, можливо, нам доведеться підтвердити вашу особу перед виконанням запиту.  Ми намагатимемося виконати ваш запит якнайшвидше. 

Зауважте, що нам може знадобитися зберегти певну інформацію для цілей ведення обліку та/або завершення транзакцій, які ви розпочали до надсилання запиту про зміну або видалення (наприклад, у разі здійснення покупки чи розміщення реклами ви не зможете змінити або видалити надані персональні дані до завершення такої покупки або рекламної кампанії).

ПЕРІОД ЗБЕРІГАННЯ

Ми зберігаємо персональні дані стільки часу, скільки це необхідно або дозволено для цілей, для яких їх було отримано, і відповідно до чинного законодавства. 

Критерії, які використовуються для визначення періодів зберігання: 

 • Тривалість відносин із вами та часу надання вам служб (наприклад, скільки часу ви маєте обліковий запис або користуєтеся службами);
 • Чи існує юридичне зобов’язання, яке ми маємо виконувати (наприклад, певні закони вимагають від нас зберігати записи про ваші операції протягом певного періоду часу, перш ніж їх можна видалити); або
 • Чи доцільне зберігання у світлі нашої правової позиції (наприклад, відповідно до застосовного закону про обмеження, судові позови або розслідування регулювальних органів).

ПОСЛУГИ СТОРОННІХ ОСІБ

Ця Заява про конфіденційність не стосується і ми не несемо відповідальності щодо конфіденційності, даних чи інших практик сторонніх осіб, зокрема сторонніх осіб, які керують веб-сайтом або службою, на яку посилається наша служба.  Розміщення посилання на наші служби не означає схвалення нами або нашими пов’язаними особами зв’язаного сайту або служби.

Окрім того, ми не несемо відповідальності за правила та методи збирання, використання, розкриття або захисту даних інших організацій, таких як Facebook, Apple, Google, Microsoft, RIM або інші розробники програм, постачальники програм, організатори соціальних мереж, постачальники операційних систем, постачальники послуг бездротового зв’язку або виробники пристроїв, зокрема стосовно будь-яких персональних даних, які ви розкриваєте іншим організаціям через програми або наші сторінки в соціальних мережах або у зв'язку з ними.

ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ ПІДЛЕГЛИХ ОСІБ

Служби не призначені для осіб, які не досягли тринадцяти (13) років, і ми не збираємо свідомо персональні дані від осіб віком до 13 років.

ЮРИСДИКЦІЯ ТА ТРАНСКОРДОННЕ ПЕРЕДАВАННЯ

Ваші персональні дані можуть зберігатися та оброблятися в будь-якій країні, де ми маємо об’єкти або в яких ми залучаємо постачальників послуг, і використовуючи служби, ви розумієте, що ваші дані будуть передані у країни за межами вашої країни проживання, включно із США, у яких правила захисту даних можуть відрізнятися від правил вашої країни.  За певних обставин суди, правоохоронні органи, регулювальні органи або органи безпеки в цих інших країнах можуть мати право на доступ до ваших персональних даних.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЄЕЗ: Рівень захисту даних у деяких країнах, що не входять до ЄЕЗ, визнано Європейською комісією достатнім відповідно до стандартів ЄЕЗ (повний список цих країн можна знайти тут [ онлайн-список відповідності Єврокомісії]. Для передавання даних із ЄЕЗ до країн, які Європейська Комісія не вважає відповідними, ми запровадили адекватні заходи, такі як стандартні договірні положення, прийняті Європейською комісією, і обов’язкові корпоративні правила для захисту ваших персональних даних. Копію цих заходів можна отримати, надіславши запит тут.

КОНФІДЕНЦІЙНІ ДАНІ

Якщо тільки ми не надаємо такий запит, ми просимо вас не надсилати нам і не розкривати конфіденційні персональні дані (наприклад, номери соціального страхування, відомості, пов’язані з расовим або етнічним походженням, політичними уподобаннями, релігійними чи іншими переконаннями, здоров’ям, біометричними чи генетичними характеристиками, кримінальним походженням або членством у профспілках) через служби або іншим чином.

ПЛАТІЖНІ ПОСЛУГИ СТОРОННІХ ОСІБ

Ми можемо використовувати платіжний сервіс сторонніх постачальників для обробки платежів, здійснених за допомогою служб. Якщо ви бажаєте здійснити платіж через служби, ваші персональні дані будуть зібрані такою сторонньою особою, а не нами, і будуть підпорядковуватися політиці конфіденційності сторонньої особи, а не цій Заяві про конфіденційність.  Ми не контролюємо та не несемо відповідальності за збирання, використання та розкриття ваших персональних даних сторонніми особами.

ОНОВЛЕННЯ ЦІЄЇ ЗАЯВИ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Позначка «Останнє оновлення» у верхній частині цієї Заяви про конфіденційність вказує, коли ця Заява про конфіденційність переглядалася востаннє. Будь-які зміни стають чинними, коли ми публікуємо переглянуту Заяву про конфіденційність щодо служб. Використання вами служб після таких змін означає, що ви приймаєте переглянуту Заяву про конфіденційність.

ЗВ’ЯЗОК ІЗ НАМИ

У разі виникнення запитань щодо цієї Заяви про конфіденційність зв’яжіться з нами за допомогою форми запиту про конфіденційність або:

через Інформаційний центр для клієнтів за адресою 

Контактні дані
Якщо у вас є запитання щодо цієї Декларації про конфіденційність, звертайтеся, і ми радо відповімо.

Контактні дані компанії: https://www.corteva.com.ua/contacts/our-office.html

privacy.ukraine@corteva.com

0-800-309-309

Оскільки комунікація не завжди є безпечною, не зазначайте у своїх повідомленнях дані кредитної картки або іншу конфіденційну інформацію.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЄЕЗ

Ви також можете:

 • Зв’язатися з нашим уповноваженим із захисту даних у Німеччині за електронною адресою.
 • Подавайте скаргу до органу захисту даних у вашій країни або регіоні або там, де передбачається порушення закону про захист даних.  Перелік органів захисту даних можна знайти на веб-сайті https://edpb.europa.eu/about-edpb/board/members_en.