Farmer in field facing horizon

Ми вирощуємо прогрес

Ми маємо величезний досвід, багаті ресурси та працюємо по всьому світі, допомагаючи фермерам отримувати максимум від своєї праці та робити світ кращим.

Ми віддані сільському господарству

Corteva Agriscience™ – це єдина у світі велика науково-дослідницька компанія, що займається виключно сільським господарством. Об’єднавши колосальні ресурси DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection і Dow AgroSciences, ми змогли зібрати команду з найбільших світил сільгоспнауки, які використовують досвід понад двох століть досліджень для покращення життя виробників і споживачів сільськогосподарської продукції.

Two farmers holding lettuce

Наше призначення

Збагачувати життя тих, хто виробляє та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь

Наші цінності

Збагачувати життя тих, хто виробляє та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

ЗБАГАЧУВАТИ ЖИТТЯ

Ми прагнемо плекати землю й допомагати людям жити краще. Як прогресивна передова компанія ми турбуємося в першу чергу про благо суспільства.

ДІЯТИ ГІДНО ТА ВПЕВНЕНО

Ми лідери галузі та гордо приймаємо будь-які виклики, адже саме ми рухаємо сільське господарство вперед.

БУТИ ДОПИТЛИВИМИ

Ми невпинно працюємо над новими технологіями. Ми ніколи не зупиняємося на шляху до нашої мети – рішень, які вдосталь забезпечать людство якісними продуктами харчування зараз і в майбутньому.

СТВОРЮВАТИ РАЗОМ

Спільна робота – це запорука успішного розвитку. У нашій компанії люди різного походження та переконань разом ідуть до єдиної мети, будуючи єдину компанію та покращуючи світову продовольчу систему

БУТИ ДОБРОПОРЯДНИМИ

Ми завжди робимо те, що правильно. Будучи лідером на ринку, ми дотримуємося високих етичних стандартів, ведемо наш бізнес прозоро та безпечно.

Думка людей

«Мій регіональний представник вже давно став частиною моєї команди»

Young man drives tractor

«Важко працювати одному. Мене оточують багато порядних людей, які допомагають розвивати моє господарство».

Фермер

«Ефективний захист рослин неможливий без розробки новітніх продуктів».

Female scientist checking plant

"Яскравий приклад цього – новітній натуральний інсектицид Спіносад і його напівсинтетичне похідне наступного покоління – Спінеторам. Завдяки поєднанню сприятливих екологічних характеристик та високій ефективності у боротьбі з шкідниками, ці препарати на сьогодні залишаються унікальними для сільського господарства".

 

Науковий співробітник Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу компанії DowDuPont

«Новітні технології дозволили нам значно збільшити обсяги виробництва проду

Male farmer checking tomato plant

«За останні п’ять років урожайність усіх наших культур значно виросла, і я думаю, що нові технології й надалі залишаться тим основним фактором, який допомагатиме нам розвиватися та процвітати».

 

Фермер