Publication •  28.03.2023

Corteva забезпечила потреби в харчуванні та послугах для понад 400 харків`ян з інвалідністю

Something went wrong. Please try again later...
corteva_help_KV  

За сприяння компанії ГО «Крізь війну» протягом чотирьох місяців підтримувала самотніх людей з інвалідністю та облаштувала для них прихисток. 

Щоб допомогти із забезпеченням українців вразливих категорій на прифронтових територіях, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант громадській організації «Крізь війну», яка під час повномасштабної війни займається забезпеченням всім необхідним людей з інвалідністю та самотніх пенсіонерів, які потребують соціальної допомоги. За фінансування компанії ГО забезпечила потреби в харчуванні, медичних та інших послугах для більш ніж 400 харків’ян соціально-незахищених категорій протягом чотирьох місяців.

За рахунок гранту компанії Corteva волонтери розвозили мешканцям Харкова свіжі продукти харчування, побутову хімію, гігієнічні засоби тощо. Тим постраждалим, які потребували цілодобового догляду, облаштували прихисток, та підготували його до зими: купили спальники, генератор, обігрівачі та пічки. В прихистку одночасно утримувалось до 49 людей з інвалідністю.

«Війна знедолює всіх, але найбільш вразливими перед її обличчям опиняються люди, які не могли дати собі ради без допомоги і за мирних часів – самотні пенсіонери, люди з інвалідністю. Без допомоги небайдужих, зокрема великого відповідального бізнесу, вони часто просто приречені. Тому ми дуже вдячні, що компанія Corteva дала нам можливість надати таким людям допомогу. Це справжній приклад відповідального бізнесу, який не просто допомагає Україні, але й не фінансує ракети, які летять на Харків, відмовившись від праці на ринках рф та білорусі», – говорить керівниця та організаторка ГО «Крізь війну» Ольга Клейман.

«Для Corteva забезпечення продовольчої безпеки світу та допомога найуразливішим верствам суспільства завжди залишалися важливими напрямками соціальної відповідальності. Під час таких подій, як повномасштабна війна, яку росія розв`язала в Україні, компанія не залишається байдужою та прикладає зусилля для допомоги людям, які цього потребують, виконуюче наше призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», - говорить Андрій Марчук, регіональний менеджер по роботі з ключовими клієнтами Corteva Agriscience в Україні, координатор соціального проєкту. Всього протягом повномасштабної війни компанія виділила на підтримку українців близько 2 мільйонів доларів США і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій.