Соціальна гуманітарна допомога Україні

Social_help

Corteva переконана, що повага до людського життя є найвищою цінністю, і однією з перших засудила широкомасштабну війну, розпочату росією проти України та вийшла з російського ринку. На знак підтримки українців компанія активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку, та виділяє фінансування благодійним та гуманітарним проєктам.

 

Corteva Agriscience отримала відзнаку Business Hero («бізнес-герой») від Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) за потужний внесок компанії в підтримку українців та розвиток політики корпоративної соціальної відповідальності протягом повномасштабної війни. Читайте новину за посиланням

Загальна сума виділеної благодійної та гуманітарної допомоги з 24 лютого 2022 року становить понад 2 млн. дол. США. 

Social_help_projects

Проєкти підтримки

Допомога деокупованим, постраждалим та прифронтовим регіонам

Social_help_projects

Проєкти підтримки

Допомога українцям, які через війну змінити місце проживання

Social_help_projects

Проєкти підтримки

Передача насіння постраждалим фермерам

Social_help_projects

Проєкти підтримки

Підтримка продовольчої безпеки в громадах

Social_help_projects

Допомога лікарням

Global Giving

Global Giving

Corteva співставляє пожертвування співробітників по всьому світу долар за долар та підтримує кризовий фонд допомоги Україні організації Global Giving, що спрямований на гуманітарну допомогу постраждалим громадам України та прилеглих регіонах, куди евакуювались українські біженці, забезпечуючи їм доступ до їжі, води, житла, медичної допомоги тощо.

Global FoodВanking Network

Global FoodВanking Network

Corteva співставляє пожертвування співробітників по всьому світу долар за долар та фінансує програму Global FoodBanking Network, що підтримує продовольчий банк в Україні.

Волонтерські ініціативи співробітників

volunt

Cпівробітники Corteva постійно допомагають постраждалим за власною ініціативою. Зокрема, силами працівників заводу «Стасі Насіння» в Полтавській області було вивезено та розселено по безпечних місцях багато жінок, дітей та людей похилого віку з зон бойових дій в Харківській, Сумській та Донецькій областях. Колеги, які працюють в інших країнах, збирають гроші, гуманітарну допомогу (ліки, продукти харчування, обладнання, генератори) для постраждалих регіонів України та приймають та розміщують біженців.

Постачання медикаментів з-за кордону

medicine

Corteva налагодила фінансування та постачання необхідних медикаментів для потреб громад та госпіталів в Київській, Полтавській та Харківській областях, організовуючи закупівлю товарів за кордоном, включаючи турнікети, кровоспинні матеріали, знеболюючі, антибіотики тощо. Частину матеріалів надавали співробітники компанії як власну пожертву через американську некомерційну організацію «Конвой Надії». 

Створення бомбосховища у селі Стасі

Сorteva Agriscience профінансувала масштабну реконструкцію бомбосховища в селі Стасі Полтавської області, де розташований її виробничий насіннєвий комплекс.

Диканська ОТГ відремонтувала дитячий садочок за підтримки Corteva

Щоб забезпечити найменшим українцям комфортні умови отримання дошкільної освіти, міжнародна краудфандингова платформа GlobalGiving за підтримки міжнародної науково-дослідницької сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience виділила грант для ремонту даху та утеплення стін в Стасівському дошкільному навчальному закладі «Пролісок» Диканської селищної територіальної громади.