•  

Допомога лікарням

Something went wrong. Please try again later...

Військово-медичний клінічний центр Північного регіону у Харкові

Corteva Agriscience виділила грант благодійному фонду «Харків з тобою» для закупівлі електрохірургічного обладнання, необхідного для лікування постраждалих військових в Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону у Харкові.

Створення дитячого кардіохірургічного центру в Івано-Франківську

Corteva Agriscience долучилася до створення дитячого кардіохірургічного центру на базі Обласної дитячої клінічної лікарні та Центральної міської клінічної лікарні в м. Івано-Франківськ з метою проведення кардіо-операцій та профільного лікування дітей, включаючи переселенців з постраждалих регіонів України. Придбання спеціалізованого медичного обладнання за рахунок виділення компанією Corteva допомоги БО «БФ  Віктора Лещинського», який займається реалізацією проєкту, дозволить врятувати більше дитячих сердець.

Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В. Скліфосовського

Corteva Agriscience виділила грант благодійній організації «Світло надії» для закупівлі медичного обладнання, необхідного для лікування пацієнтів в Полтавській обласній клінічній лікарні імені М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради -комплект портативної ультразвукової системи діагностики, захисне обладнання на час проведення рентген-досліджень та інше необхідне медичне устаткування.

Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова

Corteva Agriscience виділила грант Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І.Мечникова Дніпропетровської обласної ради для закупівлі медичного обладнання, необхідного для лікування пацієнтів.

Грант Всеукраїнському благодійному фонду «Крона»

Corteva Agriscience виділила грант Всеукраїнському благодійному фонду «Крона» для закупівлі медичного обладнання, необхідного для лікування пацієнтів, п’яти лікарням, розташованим в Сумській, Запорізькій, Миколаївській та Харківській областях, а також для допомоги тисячі переселенців, які через війну були змушені перемістися в більш безпечні райони країни.