•  

Підтримка продовольчої безпеки в громадах

Something went wrong. Please try again later...

Всеукраїнська ініціатива «Сади Перемоги»

Corteva Agriscience долучилася до Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги», спрямованої на ефективне використання місцевими громадами доступних земельних ділянок і наявних ресурсів на вирощування родинами харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Допомогу отримали 13 громад трьох областей – Чернігівської, Сумської та Черкаської. 

Corteva Agriscience профінансувала створення у Полтаві теплиці

Corteva Agriscience профінансувала створення у Полтаві теплиці в рамках Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». Теплиця є частиною міського саду-городу, на організацію якого міська рада виділила майже 1 га в центрі Полтави. Вже цього сезону у теплиці планують вирощувати розсаду (помідорів, огірків, перцю, гарбузів, кабачків, багаторічних трав) для відкритих грядок у саду, а також різні види зелені (салат, петрушку, кріп, зелену цибулю), квасолю та редиску. Ці овочі в якості продовольчої допомоги отримає понад 1500 людей, які були змушені залишити охоплені війною регіони і зараз мешкають в муніципальних притулках Полтави, а також військові та малозабезпечені містяни.

Грант на закупівлю генератора в рамках проєкту «Екстренне водопостачання»

Corteva Agriscience виділила ГО «Берегині Бутенківської ОТГ» грант на закупівлю генератора в рамках проєкту «Екстренне водопостачання», який дозволить забезпечити безперешкодний доступ до водопостачання для Білицької селищної громади, яка розташована в Полтавській області та об`єднує 27 сіл з населенням в майже 15 000 людей. Генератор дозволить громаді не тільки мати доступ до води під час тривалих відключень електроенергії, але й дасть змогу безперешкодно працювати сільськогосподарським підприємствам, забезпечуючи продовольчу безпеку регіону.