Publication •  17.08.2023

Corteva Agriscience отримала відзнаку від ЄБА за суттєвий внесок в підтримку України

Something went wrong. Please try again later...
corteva_help_hero  

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience отримала відзнаку Business Hero («бізнес-герой») від Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) за потужний внесок компанії в підтримку українців та розвиток політики корпоративної соціальної відповідальності протягом повномасштабної війни.

З початку повномасштабної війни Corteva Agriscience однією з перших компаній ринку ухвалила рішення про вихід з рф та білорусі та засудила агресію росії проти України і на знак підтримки українців почала активно займатися допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку, виділяючи фінансування благодійним та гуманітарним проєктам. З початку 2022 року на підтримку українців, соціальні та медичні ініціативи, відновлення та розвиток малого фермерства Corteva Agriscience спрямувала майже 2 млн. доларів США. Зокрема, за підтримки компанії постраждалі від російської агресії фермери отримали насіння, яке дозволило їм розпочати посівний сезон. Також Corteva продовжує реалізовувати освітньо-грантову програму TalentA, в якій в 2023 році беруть участь 134 фермерки з усіх регіонів України, які матимуть можливість отримати грант на розвиток власного бізнесу та підтримку продовольчої безпеки своїх громад.

На початку жовтня 2022 року Corteva з Міністерством аграрної політики та продовольства України уклали спільну декларацію про поглиблення та подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі, яка передбачає роботу над зміцненням стабільності та всебічну співпрацю в галузі сільського господарства за рахунок інноваційного розвитку, залучення інвестицій та допомоги аграріям.

«Виняткова цінність людського життя є першочерговою для Corteva. Ми в компанії переконані в необхідності допомагати людям в скрутних обставинах і захищати продовольчу безпеку в світі, виконуючи наше призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Протягом місяців війни компанія всіляко підтримує Україну і працює пліч-о-пліч з фермерами заради Перемоги та миру. Нам дуже приємно, що наші зусилля визнаються, і ми пишаємося співпрацею з такими партнерами як Європейська Бізнес Асоціація», – переконаний Олександр Дмитрієв, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні.

«Під час таких випробувань, які переживає Україна через повномасштабну війну, яку розв`язала росія, дуже важливою є робота великого бізнесу, який продовжує платити податки, зарплати та випускати продукцію. Ми пишаємося тим, що переважна більшість членів нашої асоціації продовжують інвестувати в економіку країни. А ще більше пишаємося тими, хто як Corteva Agriscience попри всі складнощі активно підтримує соціальні проєкти та не залишається байдужим до потреб людей. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні», –  говорить виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев`янко.