•  

Допомога українцям, які через війну змінити місце проживання

Something went wrong. Please try again later...

Гранти на облаштування сучасних умов перебування та харчування

Corteva Agriscience виділила гранти громадській організації «Агенція розвитку Жовківщини» та благодійному фонду «Новий шлях до змін» на облаштування сучасних умов перебування та харчування на території громад Львівської області для українців, які були змушені змінити місце проживання у пошуках безпечного місця під час повномасштабної війни.

Грант для забезпечення стабільного електропостачання для санаторію

Corteva Agriscience виділила грант Благодійній організації «Благодійний фонд культурно-освітня асоціація людей з інвалідністю «Сприяння регіонального розвитку» для забезпечення стабільного електропостачання для дитячого спеціалізованого санаторію «Прикарпатський» міста Яремче Івано-Франківської області – проєкт власної сонячної генерації, щоб забезпечити безперебійне постачання електроенергії для освітлення та опалення лікувальних та житлових корпусів.

Грант благодійному фонду «Карітас-Радехів»

Corteva Agriscience виділила грант благодійному фонду «Карітас-Радехів» на облаштування сучасних умов перебування та харчування на території громади в селі Тетевчиці Червоноградського району Львівської області.

Грант Національній скаутській організації «Пласт»

Corteva Agriscience виділила грант Національній скаутській організації «Пласт» у місті Самборі Львівської області. В рамках ініціативи «Благоселя», яку самбірські пластуни розпочали з перших днів повномасштабної війни, допомогу за фінансування Corteva отримали 60 внутрішньо-переміщених українців, серед яких багато дітей та осіб з інвалідністю, які проживають в 11 прихистках на території Самбірського району. Людей забезпечили необхідною побутовою технікою та меблями, допомогли налагодити комфортне перебування у оселях – закупили обігрівачі, встановили нові вікна тощо. Також постраждалі отримали 100 продуктових наборів, 35 наборів побутової хімії та інші речі, необхідні для облаштування та створення гідних умов для проживання. Також, щоб надати дітям можливість навчатися, їм передали необхідне приладдя для шкільних та позашкільних занять.