Publication •  11.10.2023

Corteva підкреслило прагнення інвестувати у відновлення України під час зустрічі з міністром

Something went wrong. Please try again later...
MinAg-Andre  

Андре Негрейрос, керівник комерційного підрозділу Центральна та Східна Європа міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience, під час зустрічі з Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольським наголосив на принциповій проукраїнській позиції компанії та її готовності зробити свій суттєвий внесок у відбудову України для підтримки розвитку сільського господарства, потенціалу співпраці приватного та державного секторів, яка дозволить українським фермерам збільшити врожаї, критично важливі для регіональної та глобальної продовольчої безпеки.

Під час свого візиту в Україну керівник глобального сільськогосподарського лідера зауважив, що компанія готова зміцнювати операційні можливості, розвивати науково-технічну базу та дослідження, підтримувати відновлення сільськогосподарських земель, навчати фермерів передовим технологіям у сільському господарстві та сприяти залученню молоді до аграрного виробництва, а також продовжувати підтримувати місцеві громади.

«Для Corteva Україна залишається одним з ключових ринків в Європі, ми підтримуємо фермерські господарства та місцеві громади України, перед якими стоїть важливе завдання продовжувати виробництво у військових умовах для внутрішнього та експортного ринків, зміцнюючи продовольчу безпеку. Corteva продовжуватиме відігравати свою роль як один з ключових гравців на ринку України і ми раді співпрацювати заради цього з міністерством, яке завжди відкрито до конструктивного діалогу», — заявив Андре Негрейрос, підтверджуючи зобов’язання, зафіксовані між Corteva Agriscience і Міністерством аграрної політики та продовольства України минулого року у спільній декларації про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

З початку повномасштабної війни, Corteva Agriscience спрямувала на підтримку українців, соціальні та медичні ініціативи, відновлення та розвиток малого фермерства понад 2 млн. доларів США. Зокрема, за підтримки компанії постраждалі від російської агресії фермери отримували насіння, громади реалізували низку проєктів з виробництва продуктів харчування. Також компанія другий раз під час повномасштабної війни реалізовує освітньо-грантову програму TalentA, загалом дав можливість майже 180 фермеркам навчитися сучасних практик ведення аграрного бізнесу під час криз. За потужний внесок компанії в підтримку українців та розвиток політики корпоративної соціальної відповідальності протягом повномасштабної війни нещодавно Corteva Agriscience отримала відзнаку Business Hero («бізнес-герой») від Європейської Бізнес Асоціації.