Publication •  30.09.2022

Corteva Agriscience безкоштовно передала насіння постраждалим від війни фермерам України

Something went wrong. Please try again later...
Social_help_projects  

Допомога компанії дозволила аграріям провести посівну та підтримати продовольчу безпеку країни.

Щоб допомогти постраждалим від російської агресії фермерам України провести посівну-2022 року, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience передала безкоштовно біля 3000 посівних одиниць кукурудзи та соняшнику українським сільгоспвиробникам з потерпілих територій для забезпечення продовольчої безпеки в громадах.

Насіння отримали понад 40 малих та середніх фермерських господарств Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Чернігівської, Сумської, Хмельницької, Вінницької, Чернігівської, Житомирської та Чернівецької областей, які найбільше постраждали від дій російських агресорів або через нестачу обігових коштів не могли розпочати польовий сезон.

«Corteva тісно підтримує зв’язок з фермерами, тож ми добре розуміємо їхні потреби та проблеми, і з початком повномасштабної війни не могли оминути ситуації, в яких опинилися наші клієнти на деокупованих, прифронтових та навіть умовно безпечних територіях, які через військові руйнування та економічні складнощі не мали змоги сіяти. Тому ми передали наше насіння тим фермерам, які цього найбільше потребували, щоб вони могли провести сезон», - говорить Ігор Комнатний, керівник відділу прямих продажів Corteva Agriscience в Україні.

Фермери високо оцінили допомогу від Corteva та з глибокою повагою ставляться до чіткої позиції керівництва щодо безумовної підтримки України і припинення роботи компанії на ринку рф. «Значна частина нашого земельного банку була під окупацією, постраждала наша сільгоспбаза та паливна база. Крім того, навіть якійсь час після окупації ми не мали змоги завезти насіння для посіву. Якби не допомога Corteva, цьогоріч ці поля стояли б порожніми. Я дуже ціную таке ставлення нашого давнього партнера, адже я не перший рік сію насіння бренду Pioneer® і особисто мені дуже важливо, що в цю лиху годину вони підтримують українське фермерство, а не російську економіку», - розповідає Валерій Макуха, керівник ФГ «Інтер-Агро-База» в смт Сосниця, Чернігівської області.

«Ми планували придбати насіння у березні, але через війну на момент посівної у нашого господарства були відсутні кошти – не могли реалізувати продукцію, нас відмовлялися кредитувати. Тільки завдяки допомозі Corteva господарство провело посів соняшнику на запланованих площах, і це говорить про них, як про партнерів, на яких насправді можна покластися у складні часи», - говорить Олександр Волок, голова СФГ «Лаванда» з Дніпропетровської області.

«Наша команда Corteva категорично засуджує війну як спосіб вирішення розбіжностей і, вважаючи людське життя найбільшою цінністю, робить все, щоб підтримати Україну в ці складні часи. Ми вважаємо фермерів нашими партнерами та готові робити все від нас залежне, щоб підтримати їх в ці складні часи, коли рф робить все для знищення продовольчих ланцюжків в регіоні та, відповідно, для знищення українського агросектору. Ми працюємо пліч-о-пліч з сільгоспвиробниками, виконуючи своє призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», - заявив Ігор Комнатний.

В умовах повномасштабної війни, компанія всебічно підтримує Україну - однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР прийняла рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф і зосередилася на забезпеченні посівної кампанії в Україні, допомозі фермерам та підтримці вразливих верств суспільства.  Зокрема з метою зміцнення та відновлення жіночого фермерства Corteva Agriscience проводить освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2022. Програма сприятиме розвитку антикризових навичок в учасниць та надасть їм можливість виграти гранти на загальну суму понад 2,5 мільйони гривень для відновлення бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.