Publication •  19.10.2022

Мінагрополітики та Corteva уклали спільну декларацію про поглиблення і розвиток співробітництва

Something went wrong. Please try again later...
Declaration with MinAg  

Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі. 

Сьогодні, 19 жовтня 2022 року, Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі. Сторони погодили зміцнювати стабільність та розвивати всебічну співпрацю в галузі сільського господарства за рахунок інноваційного розвитку, залучення інвестицій та допомоги аграріям.

Для подальшої підтримки сільського господарства зі свого боку міжнародна сільськогосподарська компанія декларувала намір протягом наступних 5 років збільшити виробництво насіння кукурудзи на 30% за рахунок додаткових інвестиції в українське виробництво. Це сприятиме забезпеченню українських аграріїв насінням локального виробництва, яке має найсучаснішу генетику та відповідність міжнародним стандартам якості. Також Corteva планує експортувати високоякісне насіння, вироблене в Україні, в ЄС, сприяючи значному надходженню коштів до бюджету від експорту. Компанія забезпечить доступ до новітніх та передових засобів захисту рослин задля підвищення продуктивності агровиробництва в Україні з дотриманням найвищих світових стандартів. Серед зобов’язань Corteva є сприяння поширенню цифрових технологій у сільському господарстві, розвиток сталого сільського господарства та захисту клімату.

Corteva готова представляти та просувати інвестиційну привабливість України на міжнародному рівні. Компанія прагне сприяти розвитку майбутніх лідерів в галузі сільського господарства та допомагати їм у професійній освіті, приділяючи особливу увагу популяризації аграрної професії, виявленню та підтримці талантів, зокрема серед молоді серед та жінок. Ці зобов’язання продовжують ініціативи, які компанія вже впроваджує для допомоги незахищених верств суспільства, реалізуючи численні гуманітарні та благодійні проєкти, тож передбачила в декларації фінансування благодійних та гуманітарних проектів у розмірі не менше 46 млн грн, спрямованих на забезпечення ліками та продуктами харчування постраждалих від російської збройної агресії громад, а також відновлення малого фермерства в постраждалих об’єднаних територіальних громадах по всій Україні.

Зі свого боку Міністерство аграрної політики декларує зобов’язання забезпечувати необхідну інформаційну та організаційну підтримку для виконання намічених заходів та поглиблену фахову, аналітичну та експертну підтримку у визначенні пріоритетів напрямів співпраці.

«Для нас важливо співпрацювати з передовим глобальним виробником насіння та засобів захисту рослин. Багаторічний досвід та експертиза співробітників компанії здатні принести величезний позитивний вплив в розвиток галузі в Україні, адже продукція Corteva дає фермерам можливість не просто отримувати хороші врожаї, а створювати ланцюжки виробництва української сільгосппродукції», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Він також підкреслив, що Corteva єдина з компаній національного рівня, що провадять бізнес на ринку насіння та ЗЗР, вийшла з ринку росії, всебічно підтримує український народ і тим самим демонструє унікальний приклад поведінки міжнародної компанії, який варто наслідувати всім міжнародними бізнес-організаціям, що працюють в Україні.

«Corteva Agriscience тісно співпрацює з українськими фермерами та вважає Україну одним з найбільших гравців на світовому ринку сільського господарства, який суттєво впливає на глобальну продовольчу безпеку. В жахливій війні, яку росія розв’язала проти України, ми залишаємось цілковито на боці України та робимо все для підтримки фермерів та громад. Ми переконані, що війна не стане перепоною для подальшого розвитку країни, і докладемо всіх зусиль для наближення спільної великої Перемоги. Для цього ми і надалі будемо розвивати партнерства, зокрема, розробляючи нові ініціативи у відповідності та в колаборації з Міністерством аграрної політики та продовольства України», - переконаний Керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі Сергій Харін.

Декларацію було підписано за участі представників Українського клубу аграрного бізнесу та Американсько-Української Ділової Ради (USUBC).