Publication •  31.08.2023

Corteva Agriscience продовжує підтримувати українських фермерів та розвивати бізнес в Україні

Something went wrong. Please try again later...
Media Club - 30.08.2023  

Компанія забезпечує стабільне постачання насіння та засобів захисту рослин, продовжує інвестиції у виробництво та активно підтримує громади

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience нарощує темпи розвитку бізнесу в країні. Позиція керівництва щодо безумовної підтримки України та допомоги фермерам у захисті продовольчої безпеки регіону в умовах повномасштабної війни позитивно сприймається агровиробниками, що призводить до зростання частки компанії на ринку насіння в Україні. Зокрема, в маркетинговому році 2022/2023 насіння кукурудзи передової генетики бренду Pioneer® обрала найбільша кількість фермерів України, а на ринку насіння соняшнику компанія продемонструвала суттєве зростання проти минулого сезону. Глобально компанія звітувала зростання чистих продажів насіння за перше півріччя 2023 року на 8% до майже 7 млрд дол. США порівняно з 1 півріччям 2022 року, що було зумовлене сильним попитом на високотехнологічну продукцію компанії.

 

Станом на зараз компанія залишається чи не єдиним великим гравцем на ринку ЗЗР та насіння, який залишив ринки росії та білорусі. «Команда Corteva завжди на зв`язку з фермерами, ми постійно в пошуку нових ефективних рішень та пропонуємо сучасні продукти та сервіси, за допомогою яких навіть в складних умовах можна отримати відмінний результат. Ми провадимо виважену цінову політику, розуміючи скрутне економічне становище, в якому опинилися фермери, і для нас велика честь працювати поруч з українськими агровиробниками, робити все залежне для того, щоб підтримати їх в складні воєнні часи та допомогти забезпечувати економіку України та продовольчу безпеку світу», – зазначив Олександр Дмитрієв, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні під час онлайн-заходу Медіа Клуб, який відбувся 30 серпня 2023 року. За потужний внесок компанії в підтримку українців та розвиток політики корпоративної соціальної відповідальності протягом повномасштабної війни нещодавно Corteva Agriscience отримала відзнаку Business Hero («бізнес-герой») від Європейської Бізнес Асоціації.

 

Експерти компанії наголошують, що повномасштабна війна змінює аграрний ринок. Зокрема, протягом сезону 2022-2023 спостерігалася зміна структури посівних площ – висока прибутковість та менша залежність від експорту морським шляхом спричинили зростання привабливості соняшника та ріпаку – площі в країні загалом зросли на 7% та 20% відповідно порівняно з попереднім роком. Також фермери відмовлялися від ранньої купівлі насіння, до чого тяжіли до повномасштабної війни, і ухвалювали рішення ближче до посівної або моменту внесення засобів захисту рослин.

 

«Успішна робота з сільгоспвиробниками передбачає постійний контакт та ґрунтовний аналіз зовнішніх та внутрішніх факторів, які постійно змінюються. Широка лінійка продуктів, яку пропонує Corteva Agriscience українським сільгоспвиробникам, дозволяє врахувати природньо-кліматичні умови та потреби фермерів в залежності від технології, яку вони прагнуть застосовувати в полі. В 2023-2024 роках асортимент насіння кукурудзи налічуватиме 36 гібридів у всіх групах стиглості в залежності від потреб аграрія, а соняшнику – 29 гібридів для різних технологій вирощування. Ми плануємо вихід новинок, як в портфелі насіння, так і засобів захисту рослин, які допоможуть нашим клієнтам забезпечувати продовольчу безпеку країни», - сказала Олександра Бєлаш, керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні.

 

Але попри складнощі, викликані війною, фермери продовжують орієнтуватися на використання сучасних гібридів та передових засобів захисту рослин, прагнучі отримувати високі врожаї за умови оптимального використання ресурсів. Фахівці Corteva тісто співпрацюють з ними, розширюючи програму дослідів на власних агрополігонах та фермерських полях та допомагаючи фермерам уникнути помилок під час вирощування та опанувати технології, які дозволять їм отримати максимум від посівів соняшнику, ріпаку, кукурудзи, інших культур. «Ніхто із аграріїв не опускав руки, всі: планують, аналізують, експериментують, застосовують різні підходи. Тенденцією сезону стала оптимізація технологічних процесів та зростання уваги до ефективних технологій – фермери розуміють, що це найліпший шлях до отримання великих врожаїв при розумних витратах. Щоб допомогти їм, ми робимо фокус на нові дослідження, вивчаючи вплив на гібриди різних умов вирощування – густоти посівів, засобів захисту, зокрема біологічних препаратів, технологій та комбінацій оптимального використання добрив, кліматичних зон тощо», – говорить спеціаліст з агрономії Corteva Agriscience в Україні Павло Голосний.

 

Corteva продовжує розвивати бізнес в Україні – компанія уклала декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки з Міністерством аграрної політики та продовольства України, де зокрема заявила про намір протягом наступних 5 років збільшити виробництво насіння кукурудзи на 30% за рахунок додаткових інвестиції в українське виробництво. Протягом місяців, які триває повномасштабна війна, підприємство практично не припиняло роботу, запровадило гнучкий графік роботи заради зі зменшенням навантаження у пікові години задля підтримки енергосистеми України.

 

«Впевненість у Перемозі і потужний розвиток сільського господарства з боку компанії підтримується продовженням інвестицій у виробничий насіннєвий комплекс і підтримку громад регіону. Також ми збільшуємо кількість гібридів кукурудзи, які вирощуємо в Україні. Вироблене на нашому виробничому комплексі насіння отримало нагороду за найкращу генетичну чистоту серед всіх виробництв Corteva в Європі. Ми очікуємо, що до кінця року експорт насіння, виробленого на нашому заводі, до країн ЄС зросте», – повідомив Олексій Турчинов, керівник виробництва Corteva Agriscience в Україні.