Publication •  11.07.2023

Міністерство сільського господарства США надало Corteva перше підтвердження якості біостимулятора

Something went wrong. Please try again later...
Corn-BlueN  

Corteva Agriscience оголосила, що Utrisha™, азотфіксуючий препарат на основі бактерій, який на українському ринку представлений як BlueN™, був верифікований Програмою перевірки процесів (PVP) від Міністерства сільського господарства США (USDA).

PVP USDA запевняє фермерів у тому, що встановлені Corteva системи управління якістю та конкретні технологічні параметри підтверджені USDA та гарантують якість препарату Utrisha N. Utrisha N/BlueN є першим біостимулятором, який включено до Програми перевірки процесів служби сільськогосподарського маркетингу USDA.

«Corteva звернулася до PVP USDA, щоб підвищити очікування фермерів і галузі щодо прозорості та знань про біостимулятори. Такі програми, як USDA PVP, надають інноваційні інструменти для підвищення довіри фермерів до наших біостимуляторів, — сказав Фредерік Бедо, генеральний менеджер біологічного бізнесу Corteva Agriscience. — Ми прагнемо бути лідером на ринку біопрепаратів і надавати фермерам сталі рішення, які підвищують цінність і продуктивність їх діяльності».

Виробником Utrisha N/Blue N є Symborg, бізнес Corteva Agriscience; в свою чергу Corteva поширює продукт по всьому світу.

Щоб отримати підтвердження, Служба сільськогосподарського маркетингу Міністерства сільського господарства США провела ретельний аудит дотримання компанією Corteva вимог ISO 9000 — стандартів управління якістю Міжнародної організації зі стандартизації. Вона також перевірила критерії, встановлені Corteva. І засвідчив надійність стандартів випуску та виробництва Symborg на підприємствах в Іспанії, а також ефективність на полях у Сполучених Штатах.

Конкретні пункти, перевірені USDA, включають:

• Підтвердження того, що бактерії в упаковці збігаються зі штамом Methylobacterium symbioticum SB23, зазначеним на етикетці.

• Підтвердження кількості бактерій, зазначеної на етикетці.

• Дотримання лімітів, встановлених USDA, нижче норми щодо наявності забруднювальних бактерій і забруднювачів важких металів.

• Підтвердження того, що бактерії можуть колонізувати рослину та забезпечувати передбачувану користь.