Press Release •  03.03.2023

Corteva Agriscience завершує придбання компаній Symborg та Stoller

Something went wrong. Please try again later...
Biological  

Corteva, Inc. (NYSE: CTVA) зміцнює свою позицію світового лідера на ринку біологічних препаратів, що швидко розвивається, оголосивши про завершення придбання компаній Symborg, експерта в галузі мікробіологічних технологій, що базується в Мурсії (Іспанія), і Stoller, однієї з найбільших незалежних біологічних компаній, розташованої в Х’юстоні (США).

«Ці придбання ілюструють прагнення Corteva надавати фермерам сталі рішення, які додають цінності та продуктивності їх роботі, — говорить Чак Магро, головний виконавчий директор Corteva Agriscience. — Ми раді офіційно вітати співробітників Symborg і Stoller в Corteva. Ми віримо, що їхні знання та досвід у поєднанні з інноваційними можливостями Corteva об’єднаються, щоб сформувати провідний біологічний бізнес, готовий прискорюватися та зростати на ринку біологічних препаратів, що швидко розвивається».

Corteva спочатку співпрацювала з Symborg, щоб розширити охоплення і запропонувати фермерам оптимізатор ефективності поживних речовин Utrisha™ N і Блу™ N в рамках угоди між двома компаніями. Symborg має диверсифіковане портфоліо, нову систему біоконтролю та кваліфікованих співробітників з надійними технічними знаннями та досвідом формування попиту. Маючи дочірні компанії в Бразилії, Чилі, Китаї, Франції, Мексиці, Перу, Іспанії, Туреччині та Сполучених Штатах, Symborg пропонує свої інноваційні біологічні рішення в понад 50 країнах. Stoller має значну історію успіху з більш ніж 50-річним досвідом роботи в понад 60 країнах. Суттєвий технічний досвід компанії та виняткова комерційна модель, побудована на обміні знаннями, заслужили їй надійну репутацію в біологічній галузі.

Очікується, що ринок біопрепаратів щорічно зростатиме високими темпами до 2035 року, охоплюючи в майбутньому приблизно 25% від загального ринку засобів захисту рослин.

Про придбання компаній Symborg і Stoller було оголошено в другій половині 2022 року. Придбання, які збільшать EBITDA у 2023 році, підкріплюють зобов’язання Corteva надавати фермерам дружні до довкілля, сталі інструменти, які доповнюють нові практики ведення сільського господарства з доведеною ефективністю.