Article •  22.07.2021

Corteva Agriscience та Symborg оголосили про угоду по азотфіксуючому продукту на основі мікробів

Something went wrong. Please try again later...

Угода в Європі зміцнює раніше створений альянс для просування біологічних рішень в США, Канаді, Бразилії та Аргентині

Женева, Швейцарія; Мурсія, Іспанія, 22 Липня, 2021 р. - Corteva Agriscience і компанія Symborg, експерт в сфері мікробіологічних технологій, сьогодні анонсували багаторічну угоду в галузі азотфіксації на основі мікробів.

Угода включає практично всі країни Європи, крім країн Північної Європи та Нідерландів, та Ізраїль.

В рамках угоди Symborg надає компанії Corteva право ексклюзивної дистрибуції азотфіксуючої бактерії-ендофіту Methylobacterium symbioticum, яка працює на користь рослини, забезпечуючи надходження необхідного їй азоту з атмосфери. Corteva використовує свою широку дистриб'юторську мережу, доступ до ринків і великі можливості в галузі досліджень та розробок.

Corteva буде пропонувати два бренди - Utrisha™ N і BlueN™, що оптимізують ефективність поживних речовин. Ця проривна технологія забезпечує ефективність за рахунок комплексного управління живленням в природних польових умовах, адаптуючись до потреб зростаючої рослини і допомагаючи максимізувати потенціал 

врожайності культури. Ця технологія буде доступна для використання на всіх продовольчих культурах.


«Corteva Agriscience продовжує виводити на ринок нові та інноваційні рішення, пропонуючи продукти натурального походження, які працюють, доповнюючи наші традиційні рішення для захисту рослин, такі як азотний стабілізатор Optinyte™, - коментує Сюзан Вассон, президент бізнес-напрямку засобів захисту рослин Corteva Agriscience. - Ми раді працювати з компанією Symborg, масштабуючи і максимально поширюючи екологічно безпечні продукти, які допоможуть фермерам відповідати мінливим умовам навколишнього середовища, зберігаючи при цьому продуктивність і здоров'я врожаю».

Ігор Тесленко, президент Corteva Agriscience в Європі, додав: «Corteva Agriscience продовжує постачати нові та інноваційні рішення фермерам, надаючи продукти натурального походження, які працюють, доповнюючи наші засоби захисту рослин. Ця співпраця є ще одним кроком вперед у розширенні глобального портфелю біологічних препаратів Corteva, який спрямований на розвиток біостимуляторів, засобів біоконтролю і продуктів на основі феромонів з доведеним прогнозованим результатом. Ця угода посилює наш фокус на забезпечення доступності та ефективності сталого використання азоту, з метою підвищення потенціалу врожайності і стійкості сільського господарства відповідно до Цілей Corteva Agriscience зі сталого розвитку до 2030 року».

"Мета компанії Symborg - трансформація сільського господарства. Завдяки нашим інноваційним рішенням в галузі біорозробок ми допомагаємо аграріям вирішити одне з ключових завдань - поєднати прибутковість і стійкість, - коментує Хесус Хуарез, партнер-засновник і виконавчий директор компанії Symborg. - Зміцнення нашої співпраці з Corteva в Європі - чудова можливість прискорити передачу технології BlueN™ і просування більш стійкої моделі. Це також важливо для розвитку сільського господарства, суспільства і планети в цілому».

Умови угоди не розголошуються.