Article •  11.01.2022

Corteva Agriscience виводить на український ринок оптимізатор ефективності живлення Блу™ N

Something went wrong. Please try again later...

Біопрепарат адаптується до потреб рослин у період їх зростання та розвитку та допомагає оптимізувати показники врожайності.

 

Біопрепарат адаптується до потреб рослин у період їх зростання та розвитку та допомагає оптимізувати показники врожайності.

Corteva Agriscience вивела на український ринок оптимізатор ефективності поживних речовин Блу™ N в рамках свого портфеля біологічних препаратів, допомагаючи задовольнити попит фермерів на інноваційні біологічні рішення для рослин. Блу™ N фіксує атмосферний азот і надає рослині доступ до нього, посилюючи засвоюваність поживних речовин для збалансованого зростання та розвитку рослин.

Блу™ N – біопрепарат на основі азотфіксуючої бактерії-ендофіту Methylobacterium symbioticum, яка взаємодіє з рослиною, забезпечуючи йому надходження азоту з атмосфери. Нанесені на рослину у вигляді водного розчину природні бактерії колонізують рослину та продовжують співіснувати з нею до кінця вегетації, забезпечуючи рослину додатковим азотом – 20-30 і більше кг на гектар за даними досліджень у країнах Європи. За результатами польових досліджень, проведених в Україні протягом 2020-2021 років, збільшення врожайності після використання препарату становило 0,3-1,5 тонн на гектар кукурудзи.

Цінність цієї революційної технології забезпечується за рахунок комплексної ефективності управління поживними речовинами в природних польових умовах, що адаптується до потреб зростання та розвитку рослин та допомагає оптимізувати потенціал урожайності сільськогосподарських культур. З 2022 року в Україні препарат буде доступний для застосування на зернових, просапних та овочевих культурах. У низці країн Європи Блу™ N буде продаватися під торговою маркою Utrisha™.

«Для наших клієнтів-фермерів дуже важливо не просто отримувати високі показники врожайності культур, а й дбайливо ставитися до землі, що відповідає нашим Цілям сталого розвитку 2030. Тому Corteva Agriscience продовжує виводити на ринок нові та інноваційні рішення, пропонуючи продукти біологічного походження, які доповнюють традиційні рішення у нашому портфоліо для сільгоспвиробників», – говорить Галина Радзіцька, категорійний менеджер з гербіцидів та Optinyte™ технології Corteva Agriscience.

Блу™ N доповнює роботу інгібітора нітрифікації N-Лок™ Mакс, який підвищує ефективність внесення азотних добрив, збільшуючи рівень доступного азоту у прикореневій зоні в середньому до 28%, а втрати азоту через вимивання скорочуючи до 16% та до 51% знижуючи виділення парникових газів у повітря.

Цей запуск є частиною багаторічної угоди між Corteva Agriscience та Symborg, експертом у галузі мікробіологічних технологій, про яку було оголошено минулого року у зв'язку з азотфіксацією на основі мікробів.