TalentA – програма розвитку та підтримки фермерок

Talenta_cover_2021

TalentA – інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. Програма була заснована міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience в 2019 році в Іспанії, у 2020 році успішно реалізована в Україні та нині з успіхом впроваджується і в інших країнах Європи, таких як Португалія, Румунія, Угорщина та Польща, а також в Аргентині.  За три роки існування програми унікальний досвід TalentA отримали понад 500 жінок-фермерок, з яких майже 100 – українки.


YoungWomanProfile

Етапи програми

Навчальний хаб

Інноваційний формат навчання онлайн дозволяє залучити до занять слухачок з різних регіонів, а також розширювати коло запрошених викладачів, менторів, фахівців, чиї знання та досвід корисні й цікаві учасницям програми.

Інтегрований навчальний курс включає базові знання та враховує запити учасниць: теоретичний блок, успішні кейси, онлайн-опитування, практикуми, підсумкове тестування, а на завершальному етапі підготовки конкурсних заявок – консультації менторів.

На підставі аналізу зворотного зв'язку від учасниць  до програми освітнього онлайн-хабу включено такі модулі: soft skills, розвиток бізнесу, маркетинг, доступ до фінансування, інноваційні агротехнології, юридична грамотність, сталий розвиток. 


WomanHoldingWheat

Етапи програми

Конкурс мікропроєктів

Corteva Agriscience підтримує конкурсні проєкти відповідно до цілей сталого розвитку, спрямованих на покращення продовольчої безпеки громад та вирішення відповідних потреб шляхом:

·         Подолання голоду

·         Надання доступу до питної води

·         Підтримка відповідального споживання

·         Боротьба зі змінами клімату

·         Збереження екосистем.

Перевага надаватиметься мікропроєктам, реалізація яких передбачає синергію для забезпечення сталості проєктів.


Переваги програми TalentA

Ґрунтовні знання

Навчання під керівництвом фахових менторів та експертів з розвитку ділових та особистісних навичок, оволодіння новими агрономічними знаннями, ознайомлення з історіями успіху найкращих у своїй галузі та обмін досвідом з іншими учасницями проекту зі всієї України.

Нові партнерства

Встановлення нових ділових та особистих контактів з партнерами й однодумцями, котрі допоможуть сталому розвитку бізнесу та будуть рушієм особистісного зростання.

Креативні ідеї

Генерування і тестування нових ідей та бізнес-рішень разом з викладачами та колегами.

Реальний шанс

Реальна можливість втілити свою бізнес-ідею – завдяки грантам, які компанія Corteva Agriscience надасть авторам найкращих мікропроєктів, визначених Експертною Радою програми.


Підтримка жінок та ґендерної рівності

Corteva Agriscience – активний провідник ґендерної рівності в галузі

Розширення прав та можливостей жінок

man and woman work

Залучення жінок до агросектору та розширення їх прав та можливостей є однією з Цілей сталого розвитку компанії до 2030 року, оскільки залучення всіх – і чоловіків та жінок – сільського господарства є запорукою забезпечення продовольчої безпеки у світі. 

Мережа жіночої інклюзії

Woman and girl

Підтримуючи та просуваючи політику ґендерної рівності на глобальному рівні, компанія запустила Мережу жіночої інклюзії (Women Inclusion Network) для забезпечення різноманітності у понад 130 країнах, де Corteva веде свій бізнес. У 2018 році компанія провела дослідження «Глобальні жінки в сільському господарстві», щоб акцентувати увагу на ролі жінок у галузі та визначити перешкоди для їхньої повноцінної та успішної діяльності й самореалізації.

Глобальні цілі ООН

OOH

Наприкінці 2019 року Corteva Agriscience стала першою на аграрному ринку компанією, яка приєдналася до ініціативи заради підтримки України у досягненні глобальних цілей сталого розвитку й підписала Декларацію задля досягнення ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству, ініційовану Фондом ООН у галузі народонаселення.

Програма TalentA

Main TalentA

Одним із способів подолання так званої «кар'єрної стелі», з якою стикаються жінки у сільському господарстві, є програма TalentA, що надає освіту, тренінги та фінансування, щоб допомогти сільським жінкам втілювати в життя їхні інноваційні проєкти. Інвестиції у розвиток жінок є перевіреним способом досягнення стійкості у спільнотах. А інвестування в проєкти жінок-підприємниць призводить до значного хвильового ефекту. Прибуток від їхньої діяльності забезпечує харчування їх сімей, освіту їх дітей, а їхні інвестиції у розширення своїх господарств приносять користь місцевому співтовариству.