TalentA – програма розвитку та підтримки фермерок

Talenta_cover_2021

TalentA – інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. Програма була заснована міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience в 2019 році в Іспанії, у 2020 році успішно реалізована в Україні та нині з успіхом впроваджується і в інших країнах Європи, таких як Португалія, Румунія, Молдова, Угорщина та Польща, а також в Чилі та Аргентині.  Програма існує вже п`ятий рік, загальна кількість учасниць TalentA – понад 1200 фермерок, з яких практично 250 – українки.

Протягом чотирьох років роботи програми її інституційним партнером є Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Участь у Програмі є безкоштовною, але її мета – дати знання та ідеї саме тим, хто прагне розвитку та вдосконалення.

Офіційні правила програми-2023

 


Переваги програми TalentA

Ґрунтовні знання

Навчання під керівництвом фахових менторів та експертів з розвитку ділових та особистісних навичок, оволодіння новими агрономічними знаннями, ознайомлення з історіями успіху найкращих у своїй галузі та обмін досвідом з іншими учасницями проекту зі всієї України.

Нові партнерства

Встановлення нових ділових та особистих контактів з партнерами й однодумцями, котрі допоможуть сталому розвитку бізнесу та будуть рушієм особистісного зростання.

Креативні ідеї

Генерування і тестування нових ідей та бізнес-рішень разом з викладачами та колегами.

Реальний шанс

Реальна можливість втілити свою бізнес-ідею – завдяки грантам, які компанія Corteva Agriscience надасть авторам найкращих мікропроєктів, визначених Експертною Радою програми.
Підтримка жінок та ґендерної рівності

Corteva Agriscience – активний провідник ґендерної рівності в галузі

Розширення прав та можливостей жінок

man and woman work

Залучення жінок до агросектору та розширення їх прав та можливостей є однією з Цілей сталого розвитку компанії до 2030 року, оскільки залучення всіх – і чоловіків та жінок – сільського господарства є запорукою забезпечення продовольчої безпеки у світі. 

Мережа жіночої інклюзії

Woman and girl

Підтримуючи та просуваючи політику ґендерної рівності на глобальному рівні, компанія запустила Мережу жіночої інклюзії (Women Inclusion Network) для забезпечення різноманітності у понад 130 країнах, де Corteva веде свій бізнес. У 2018 році компанія провела дослідження «Глобальні жінки в сільському господарстві», щоб акцентувати увагу на ролі жінок у галузі та визначити перешкоди для їхньої повноцінної та успішної діяльності й самореалізації.

Глобальні цілі ООН

OOH

Наприкінці 2019 року Corteva Agriscience стала першою на аграрному ринку компанією, яка приєдналася до ініціативи заради підтримки України у досягненні глобальних цілей сталого розвитку й підписала Декларацію задля досягнення ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству, ініційовану Фондом ООН у галузі народонаселення.

Програма TalentA

Main TalentA

Одним із способів подолання так званої «кар'єрної стелі», з якою стикаються жінки у сільському господарстві, є програма TalentA, що надає освіту, тренінги та фінансування, щоб допомогти сільським жінкам втілювати в життя їхні інноваційні проєкти. Інвестиції у розвиток жінок є перевіреним способом досягнення стійкості у спільнотах. А інвестування в проєкти жінок-підприємниць призводить до значного хвильового ефекту. Прибуток від їхньої діяльності забезпечує харчування їх сімей, освіту їх дітей, а їхні інвестиції у розширення своїх господарств приносять користь місцевому співтовариству.