Publication •  28.08.2023

Corteva Agriscience забезпечила медичним обладнанням Дніпропетровську обласну клінічну лікарню

Something went wrong. Please try again later...
Dnipro_Hospital  

 

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience виділила грант Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І.Мечникова Дніпропетровської обласної ради для закупівлі медичного обладнання, необхідного для лікування пацієнтів.

Дніпропетровська обласна клінічна лікарня є одним з найстаріших багатопрофільних медичних закладів України і обласним центром спеціалізованої хірургічної допомоги. Протягом повномасштабної війни лікарня, яка знаходиться неподалік від охоплених бойовими діями регіонів, активно надає допомогу постраждалим військовим та мирному населенню. За фінансування Corteva лікарня закупила комплект обладнання, необхідного для проведення ультразвукової діагностики постраждалих.

«В умовах війни навантаження на лікарні суттєво збільшилося, як і потреба в спеціалізованому обладнанні, яке допомагає надавати якісні медичні послуги більшій кількості пацієнтів. Великі компанії, такі як Corteva Agriscience, що безпосередньо підтримують лікарні, даючи можливість купувати таку техніку, суттєво полегшують нашу роботу і заслуговують на велику шану, допомагаючи українцям, які опинилися в складному становищі», − говорить заступник медичного директора Дніпропетровської обласної лікарні Ірина Китова.

«З початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України Corteva активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, виділяє фінансування благодійним та гуманітарним проєктам, зокрема для забезпечення потреб українців в медикаментах та медичному обладнанні. Адже ми переконані, що повага до людського життя є найвищою цінністю», − говорить Леонід Шайхулов, спеціаліст з продажів Corteva Agriscience, координатор соціального проєкту. Компанія підтримує ті локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про необхідність допомоги конкретним фондам, і це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування.

Всього компанія виділила на підтримку українців майже 2 млн. доларів США і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій. Ці зусилля є частиною всебічного сприяння Україні з боку Corteva, яка багато зусиль приділяє відновленню фермерства та розвитку аграрної галузі, що було закріплено у підписаній у жовтні 2022 року спільній декларації з Міністерством аграрної політики та продовольства України про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі. Сторони погодили зміцнювати стабільність та розвивати всебічну співпрацю в галузі сільського господарства за рахунок інноваційного розвитку, залучення інвестицій та допомоги аграріям.