Publication •  18.05.2023

Corteva Agriscience забезпечила обладнанням п’ять лікарень в прифронтових областях

Something went wrong. Please try again later...
Krona  

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант Всеукраїнському благодійному фонду «Крона» для закупівлі медичного обладнання, необхідного для лікування пацієнтів, п’яти лікарням, розташованим в Сумській, Запорізькій, Миколаївській та Харківській областях, а також для допомоги тисячі переселенців, які через війну були змушені перемістися в більш безпечні райони країни.

За фінансування Corteva фонд «Крона» передав в Близнюківську лікарню Лозовського району Харківської області електроножі хірургічні для проведення операцій, стерилізатори, камери для підготовки і зберігання простерилізованих інструментів та чотирнадцять багатофункціональних ліжок для облаштування нових додаткових місць в палатах. Близнюківська лікарня приймає пацієнтів з кількох громад – Ізюм, Олександрівка, Лозова, Барвінкове, а також обслуговує потреби близько 4,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської і Харківської областей. Завдяки допомозі від Corteva фонд придбав медичне обладнання для надання невідкладної медичної допомоги постраждалим від бойових дій та ракетних обстрілів (дефібрилятори, апарати для підігріву крові й плазми, інфузійні насоси, кровоспинні матеріали, каталки) для Вознесенської багатопрофільної лікарні Миколаївської області, Сумського обласного клінічного шпиталю та Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові, який є однією з провідних установ охорони здоров'я Міністерства оборони України. Також компанія допомогла фонду придбати потужний генератор для Запорізької обласної дитячої лікарні.

Ще одним напрямком допомоги, який був профінансований Corteva, було забезпечення продуктовими та гігієнічними наборами протягом 3 місяців майже 1000 сімей переселенців, включно з дітьми та особами з інвалідністю, які зараз проживають у Хмельницькій та Полтавській областях.

«З початку повномасштабної війни значно збільшилося навантаження на лікарні в регіонах, особливо близьких до фронту, - їм категорично не вистачало медикаментів та обладнання. Тому наш фонд почав співпрацювати з багатьма закладами, щоб допомогти пораненим та постраждалим у найгарячіших за кількістю обстрілів регіонах. І ми дуже вдячні Corteva за системну допомогу, адже без підтримки великого відповідального бізнесу забезпечити лікарні було б нереально», – говорить координатор програм фонду «Крона» Лариса Сідельнік.

«Corteva Agriscience вважає своїм обов'язком допомагати людям в скрутних ситуаціях та підтримувати тих, хто рятує людей. Під час війни ми значно збільшили свої зусилля в цьому напрямку і, зокрема, зосередилися на допомозі у забезпеченні медикаментами населення та шпиталів. Особливу увагу компанія приділяє закупівлі сучасного обладнання для лікарень прифронтових регіонів, що, в поєднанні з професіоналізмом та самовідданістю медиків, рятує сотні життів та покращує якість життя пацієнтів», – заявила Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі, координаторка соціальних проєктів компанії.