Publication •  08.02.2023

Corteva забезпечила водопостачання та захист продовольчої безпеки в громаді на Полтавщині

Something went wrong. Please try again later...
corteva_help  

За сприяння компанії Білицька селищна громада отримала дизельний генератор, який забезпечить постійний доступ до води для майже 15 000 українців. 

Щоб допомогти із забезпеченням продовольчої безпеки в громадах під час повномасштабної війни, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила ГО «Берегині Бутенківської ОТГ» грант на закупівлю генератора в рамках проєкту «Екстренне водопостачання», який дозволить забезпечити безперешкодний доступ до водопостачання для Білицької селищної громади, яка розташована в Полтавській області та об`єднує 27 сіл з населенням в майже 15 000 людей. Генератор дозволить громаді не тільки мати доступ до води під час тривалих відключень електроенергії, але й дасть змогу безперешкодно працювати сільськогосподарським підприємствам, забезпечуючи продовольчу безпеку регіону.

Полтавська область є одним з ключових сільськогосподарських регіонів України, де виробляється велика кількість аграрної продукції та розташовані великі підприємства галузі, зокрема сучасний насіннєвий завод Corteva Agriscience, який виготовляє насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer®. В останні роки через зміну клімату та тривалі посухи мешканці громади відчули суттєвий брак води в водоймах та колодязях. Всю необхідну воду для роботи сільськогосподарських підприємств громади отримували зі свердловин, з яких по водогонах розподіляли по селах. Тривалі відключення електроенергії позбавили їх цієї можливості. Придбаний за сприяння Corteva потужний генератор встановлено в приміщенні Білицької місцевої пожежної охорони, яка буде підключати його до 21 станцій, що дасть змогу наповнювати водонапірні башти водою, забезпечуючи подачу води при відсутності електрики.

«Ми дуже вдячні Corteva Agriscience, яка відгукнулася на наше прохання про допомогу та сприяла придбанню необхідного обладнання, яке дозволить сільськогосподарським підприємствам безперешкодно працювати заради забезпечення регіону харчовою продукцією, збереження робочих місць для фермерів та підтримці продовольчої безпеки в селах громади та району, – говорить Катерина Скрильник, голова ГО «Берегині Бутенківської ОТГ». – Я – мама троїх дітей, які разом зі мною вирішили не полишати Україну, а допомагати, як тільки можемо заради нашої Перемоги. Тому для мене дуже важлива допомога Corteva, яка розділяє з українцями всі складнощі цієї війни і не мириться з агресором – компанія одразу вийшла з ринку рф, не веде там бізнес та підтримує людей, яким це потрібно».

«Розв’язана росією війна суттєво вплинула на стан продовольчої безпеки в Україні. Тому підтримка безперебійного виробництва аграрної продукції є вкрай важливим для забезпечення доступності продуктів харчування. Corteva багато зусиль приділяє підтримці розвитку фермерства та захисту продовольчої безпеки і розуміє, наскільки важливою є допомога локальним виробникам в селах, які забезпечують роботою та продуктами харчування свої громади. Тому ми радо підтримали проєкт у Білицькій громаді, оскільки безперешкодний доступ для води є однією з ключових запорук розвитку агровиробництва», – коментує Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі, координаторка соціальних проєктів компанії.