Publication •  02.06.2023

Corteva профінансувала створення сучасних умов проживання та харчування у Львівщині для постраждалих

Something went wrong. Please try again later...
Social_help_projects  

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила гранти громадській організації «Агенція розвитку Жовківщини» та благодійному фонду «Новий шлях до змін» на облаштування сучасних умов перебування та харчування на території громад Львівської області для українців, які були змушені змінити місце проживання у пошуках безпечного місця під час повномасштабної війни.

Львівська область є одним з основних напрямків всередині країни, куди перемістилися українці з окупованих чи прифронтових територій. Але громади часто не мають змоги забезпечити новоприбулих на своїй території належними умовами та розселяють на території навчальних закладів, або навіть в покинутих приміщеннях. За фінансування Corteva БФ «Новий шлях до змін» реалізував проєкт реконструкції недіючого приміщення колишньої школи в селі Скнилів Золочівського району Львівської області, де проживали евакуйовані з небезпечних територій українці, облаштувавши сучасний харчоблок та місця для приготування їжі. Аналогічний проєкт за фінансування Corteva ГО «Агенція розвитку Жовківщини» реалізувала на території навчального закладу села Воля-Висоцька Жовківського району Львівської області. Ці реконструкції дозволили значно покращити умови перебування та забезпечити людей повноцінним харчування. Загалом ця реконструкція значно покращить умови харчування та перебування для переміщених людей, даючи можливість відвідувачам їдальні почуватися безпечно та комфортно, як на фізичному так і на психологічному рівні.

«В розташованих навколо Львова селах протягом повномасштабної війни розміщується багато людей, які тільки перемістилися з небезпечних прифронтових районів, або взагалі перебували в окупації і потребують можливості відпочити та поновити свої сили в комфортних гідних умовах. На жаль, сільська інфраструктура часто не дає такої можливості, оскільки комунальні приміщення, де розміщують евакуйованих, часто не розраховані на цілодобове перебування. Але волонтерські організації мають можливість змінити ситуації з допомогою такого відповідального великого бізнесу, як Corteva Agriscience, який щиро відгукується на прагнення людей, розуміє, що саме Україна зараз потребує підтримки. Прагнення допомогти людям в біді є безцінним та заслуговує шани», – говорить координатор проектів Любомир Покотило.

«Corteva Agriscience з великою увагою ставиться до потреб людей, яким потрібна допомога. Через війну багато українців були змушені змінити місце проживання і не мають доступу до найнеобхіднішого. Ми не можемо стояти осторонь проблеми і долучаємося до гуманітарних та благодійних ініціатив, які допомагають постраждалим, надаючи їм можливість отримувати повноцінне харчування, оскільки продовольча безпека була та залишається одним з основних напрямків підтримки, куди компанія спрямовує увагу», – говорить Тетяна Гучок, бухгалтер Corteva Agriscience в Україні, координатор соціального проєкту. Компанія підтримує ті локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про необхідність допомоги конкретним фондам, і це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування. Всього компанія виділила на підтримку українців близько 2 мільйонів доларів США і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій.