Publication •  16.06.2023

Corteva Agriscience профінансувала безперебійне енергозабезпечення санаторію, де реабілітують дітей

Something went wrong. Please try again later...
Yaremche-hospital  

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська  компанія Corteva Agriscience виділила грант Благодійній організації «Благодійний фонд культурно-освітня асоціація людей з інвалідністю «Сприяння регіонального розвитку» для забезпечення стабільного електропостачання для дитячого спеціалізованого санаторію «Прикарпатський» міста Яремче Івано-Франківської області.

Розв`язана росією повномасштабна війна змусила багатьох українців з тимчасово окупованих або охоплених війною областей шукати прихисток на заході Україні, в тому числі в Івано-Франківську область. І серед них багато дітей, які потребують медичної допомоги та реабілітації. Щоб забезпечити реалізацію цієї потреби, державний заклад «Дитячий спеціалізований санаторій «Прикарпатський» розробив план збільшення 300 до 450 кількості дітей, яких може одночасно прийняти на реабілітацію, і, за фінансування Corteva, реалізував проєкт власної сонячної генерації, щоб забезпечити безперебійне постачання електроенергії для освітлення та опалення лікувальних та житлових корпусів.

«З початком війни кількість дітей, яким потрібна медична допомога та реабілітація, постійно зростає. На щастя, в курортних регіонах, яким є Яремче, у нас є інфраструктура, яка може забезпечити це, але, щоб допомога була справді якісною, старі санаторії потребують реконструкції та додаткового облаштування, що часто неможливо без допомоги великого відповідального бізнесу, яким є Corteva, за що їй велика шана», – говорить координатор проєкту Андрій Марков.

«Під час таких трагічних подій, як війна, яка триває вже другий рік, найбільше допомоги потребують найнезахищеніші, серед яких діти. Corteva завжди опікувалася людьми, які потребують допомоги, адже в своїй діяльності ми керуємося призначенням збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. І якщо в наших силах зробити для дітей щось, що допоможе їм пережити ці страшні часи, ми з радістю допомагаємо», – говорить Олена Дуніна, фінансовий керівник Corteva Agriscience в Україні, країнах Кавказу та Центральної Азії, координатор соціального проєкту. Всього компанія виділила на підтримку українців близько 2 мільйонів доларів США і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій.