Article •  16.12.2021

Corteva розпочала освітню програму в Уманському національному університеті садівництва

Something went wrong. Please try again later...

Фахівці компанії навчатимуть студентів передових практик аграрного бізнесу

 

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience розпочала навчальну програму Corteva Grows для підтримки аграрної освіти в Україні, яка буде реалізована в Уманському національному університеті садівництва для студентів спеціальності «Економіка».

Програма підготовки включає в себе два семестри – осінній та весняний, протягом яких студенти-економісти прослухають від фахівці Corteva онлайн-лекції з фінансів, маркетингу та цифрових технологій, засновані на передових практиках, досвіді та здобутках міжнародної компанії, яка працює в 130 країнах світу та має понад 150 науково-дослідницьких центрів, в том числі в Україні.   

Також компанія Corteva забезпечила необхідну комп’ютерну техніку та програмне забезпечення для формування віртуальної бібліотеки з бізнес-тематики та допомагатиме студентам старших курсів з набуттям ними практичного досвіду в бізнес-середовищі.  

Програма Corteva Grows реалізована в рамках реалізації Цілей сталого розвитку 2030  компанії, які передбачають залучення молоді в аграрний бізнес та мотивацію до побудови кар'єри в ньому. Вона сприяє  модернізації вищої аграрної освіти через адаптацію до вимог й потреб ринку праці, а також підготовки фахівців, здатних застосовувати новітні методики, сучасні знання та вміння в аграрній науці й виробництві.  

«Для Corteva Agriscience важливо брати участь в розбудові успішного майбутнього сільського господарства, і Corteva Grows є чудовим інструментом, який готує нове покоління аграріїв. Інновації, що впроваджуються нашими спеціалістами в галузі, покликані не лише забезпечити більшу врожайність або стійкість культур до погодних коливань, а і покращити збереження та відновлення навколишнього середовища відповідно до наших Цілей сталого розвитку 2030. Тож основним принципом нашої діяльності є «забезпечення розвитку майбутніх поколінь», а це неможливо втілити без взаємодії з університетами», - переконаний Олексій Коваленко, фахівець з цифрової агрономії, координатор проєкту Corteva Grows.

«Підготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців у сфері економіки та бізнесу без залучення в освітній процес потужної практичної складової неможливо. Тому ми дуже вдячні Corteva Agriscience за їхню соціальну позицію та  внесок у розвиток агроосвіти України, адже програма Corteva Grows дасть можливість показати сучасну агрогалузь та отримати передові знання від практиків», - говорить Аліна Бурляй, доктор економічних наук, доцент кафедри економіки Уманського національного університету садівництва.

Corteva системно працює із залученням молоді в агро. Зокрема цього року компанія реалізувала освітньо-грантову програму Scientibattle з метою сприяння популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу в сільському господарстві. В рамках програми три переможці всеукраїнських шкільних наукових змагань розділили подарунковий фонд - обладнання для кабінетів хімії та біології, та отримали заохочувальні подарунки від Corteva Agriscience. Компанія також надала п’ять грантів на загальну суму 67 000 гривень для підтримки аграрних шкільних проєктів в Черкаській, Херсонській, Рівненській, Миколаївській та Донецькій областях. А на YouTube-каналі програми вийшла серія наукових відео c провідними українськими вченими про складні аспекти біології, які впливають на сільське господарство – біотехнології, проблеми ґрунтів, зміни клімату, життя комах-запилювачів тощо.