Article •  01.12.2020

Corteva Agriscience продовжує співпрацю з лідерами думок в соцмережах

Something went wrong. Please try again later...

Другий рік поспіль компанія реалізує проєкти колаборації з популярними українськими блогерами, привертаючи увагу старшокласників до професій агросектора

Corteva continues to work with people on Social media
Corteva continues to work with people on Social media

Corteva Agriscience, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія, орієнтуючись на результати дослідження відношення молоді до роботи в сільському господарстві та позитивний досвід залучення молоді до галузі, продовжує роботу з популяризації професій агросектора серед старшокласників в партнерстві з популярними блогерами. Протягом осені троє лідерів думок серед української молоді випустили в YouTube та Instagram сюжети про те, чому професія агронома цікава і прогресивна. Це - частина ініціатив компанії в рамках концепції «Нові обличчя в сільському господарстві» і в цілому зусиль компанії із залучення молоді в аграрний сектор.

Минулого року Corteva Agriscience презентувала результати Всеукраїнського дослідження щодо ставлення молодого покоління до роботи в сільському господарстві, в якому взяли участь понад 1000 міських і сільських жителів з різних регіонів України. Опитування показало, що лише 2% підлітків обирають професію аграрного спрямування або роботу в сільськогосподарській галузі. Дослідження виявило, що особами, які впливають на кар’єрні вподобання українських підлітків, є в рівній мірі батьки/родичі і соціальні мережі/блогери (по 12%). Тож минулого року компанія вирішила спробувати абсолютно новий для сільського господарства інструмент комунікації - колаборації з популярними блогерами, щоб привернути увагу якомога більшої кількості підлітків та розповісти їм про перспективи роботи в галузі. Досвід був успішний і тому було ухвалене рішення повторити його у 2020 році.

В Україні для участі в проєкті цього року запросили Лізу «Найс» Михайлову, відому як актрису з серіалу «Школа.Перезавантаження», яка в роліку розмірковує, чим їй займатися після школи і пропонує своїй мамі поїхати на поле і дізнатися більше про професію агронома. «Я ніколи не думала, що це така цікава робота, де можна з першого разу спробувати управляти дроном. В полі стільки всього цікавого!», - прокоментувала Ліза під час зйомок. Також вийшли сюжети з фіналісткою дитячої передачі «МастерШеф» Катею Сливинською та  юним українським актором і блогером Богданом Осадчуком, які цікавляться вирощуванням і приготуванням здорової їжі та вирішили з'ясувати, як росте кукурудза. «Ніколи не думала, що агрономія - це така цікава та захоплююча професія, яка надає широкі перспективи», - відреагувала Катя на екскурсію по полях. «Я, як і більшість людей, думав, що це незатребувана і низькооплачувана професія на даний момент. Але був дуже неправий», - написав у пості в Іnstagram  Богдан.

«Для Corteva Agriscience залучення молоді в галузь є надзвичайно важливою, оскільки ми вважаємо, що це є однією з запорук успішного розвитку сільського господарства. Підтримка молоді є частиною соціальної відповідальності компанії та однією з Цілей сталого розвитку 2030, виконуючи свою місію із збагачення життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», -  прокоментувала Анна Бабіч, менеджер з комунікацій в Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience.

Кампанії з блогерами також реалізовані в Румунії, Угорщині та Росії. Проєкт в Румунії увійшов до топ 5 кращих маркетинг-кампаній для молоді престижного міжнародного конкурсу комунікаційних проєктів SABRE AWARDS в регіоні EMEA. В Україні проєкт потрапив у 25 найефективніших маркетингових кампаній України рейтингу видання «Власть Денег». 

Минулого року Corteva Agriscience вже співпрацювала з блогерами за цим напрямком. Були створені три відеоролика ключових лідерів думок серед молоді в різних категоріях: Огляд відеогри Farming Simulator, в яку включені продукти Corteva Agriscience, від популярного геймера Sonchyk; Інтеграція в программу Жені Синельникова «Дома лучше» на Youtube-каналі «Орел и Решка»; Відео «24 години челлендж в полі» з Аньою Трінчер, співачкою та актрисою телесеріалу «Школа». Тож цей унікальний на українському ринку проект від Corteva Agriscience доводить, що в сільському господарстві можливо і необхідно використовувати інноваційні підходи для спілкування з молоддю.

Загалом Corteva Agriscience багато уваги приділяє підтримці молоді та жінок. Компанія надає роботу студентам, проводить ознайомчі уроки з професійної орієнтації в школах та підтримує серію ігор та чемпіонат Farming Simulator. А щоб показати, як успішно жінки та дівчата можуть працювати в агросекторі, Corteva Agriscience взяла участь у національному Дні дівчат у технологіях