Press Release •  09.07.2019

Corteva Agriscience стає головним спонсором Farming Simulator League

Something went wrong. Please try again later...

Цюріх, Швейцарія, 09 липня 2019 року - GIANTS Software вітає Corteva Agriscience (NYSE: CTVA) в статусі головного спонсору відеоігри Farming Simulator League (FSL) сезону 2019/2020.

Будучи головним спонсором Farming Simulator League та підтримуючи всі 14 турнірних заходів, Corteva Agriscience входить у eSports простір на повну потужність. Продукти Corteva Agriscience також представлені в останній версії гри Farming Simulator 19. Відтепер гравці мають можливість придбати насіння торгової марки Pioneer®, а також засоби захисту рослин компанії Corteva™ для своїх віртуальних ферм.

«Corteva Agriscience стала першою компанією, чиє насіння та гербіциди були впроваджені в ігрове середовище, - повідомив Крістіан Амманн, головний виконавчий директор GIANTS Software. - Ми завжди намагаємося зробити ігровий досвід Farming Simulator більш реалістичним, тож включення гербіцидів Corteva і відомого насіння Pioneer підкреслять натуральність гри».

«На полі та в грі ми прагнемо викликати ентузіазм у наступного покоління до сільського господарства, - сказав Стів Бетц, глобальний бренд-менеджер Corteva Agriscience. - Ми раді приєднатися до яскравого співтовариства Farming Simulator – до геймерів, які люблять сільське господарство, та до майбутніх фермерів, які люблять ігри – і  запропонувати їм можливість випробувати наші продукти у віртуальному світі».

Починаючи з липня 2019 року та до літа 2020 року, європейські команди Farming Simulator League змагатимуться за титул чемпіона Farming Simulator Champion. Учасники турнирів зустрінуться в режимі 3х3 і будуть змагатися за 250 000 євро готівкою та інші призи.

Докладніше про FSL на сайті https://fsl.giants-software.com/.

 

Про GIANTS Software

GIANTS Software GmbH є розробником і видавцем відеоігор зі Швейцарії, що був заснований у 2004 році та став відомим у всьому світі після створення популярної серії Farming Simulator, яка з 2008 року вийшла на всіх популярних платформах, включаючи консолі, мобільні телефони, планшети та ПК. Команда з офісами у Цюріху (Швейцарія), Ерлангені (Німеччина) та Брно (Чеська Республіка) прагне дозволити користувачам створювати модифікації з власним базовим програмним забезпеченням GIANTS. Протягом першого року після випуску Farming Simulator 19 було завантажено понад 100 мільйонів модифікацій для ПК і консолей.

 

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience™ надає сільгоспвиробникам по всьому світу найповніший портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість - включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds, а також відзначені нагородами засоби захисту рослин; водночас, компанія виводить на ринок нові продукти потужного портфоліо діючих речовин та технологій. Компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, оскільки виконує своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 р. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.