Press Release •  11.02.2020

Спеціалісти Corteva Agriscience розповіли підліткам про діджитал агрономію як майбутню професію

Something went wrong. Please try again later...

Чому агроном – перспективна професія? Як діджиталізація не просто полегшує життя фермера, але і позитивно впливає на навколишнє середовище? Чи є зв’язок між штучним інтелектом та полем? Відповіді на ці та багато інших цікавих запитань 11 лютого 2020 р. дізнавалися учні старших класів київської спеціалізованої школи «Тріумф» з поглибленим вивченням іноземних мов. 

Відкриту зустріч на англійській мові з підлітками провів Олексій Коваленко, спеціаліст з діджитал агрономії Corteva Agriscience, продовжуючи програму компанії "Нові обличчя в сільському господарстві". Олексій розповів учням про професійні можливості розвитку в сільському господарстві та закликав молодь обирати агрономію. Наприкінці зустрічі учні взяли участь у вікторині та отримали приємні подарунки. 

«Серед багатьох людей панує помилкове сприйняття сільського господарства як відсталої, екстенсивної галузі, проте це зовсім неправильно. Фермери роками використовують сучасні досягнення науки та техніки, починаючи від найтехнологічніших тракторів чи сівалок, закінчуючи новітніми зразками засобів захисту рослин та добрив. Нашою метою було поділитись досвідом використання працівниками компанії Corteva Agriscience цифрових технологій в агрономії та показати школярам, що сільське господарство - це сучасна, перспективна галузь, де можна реалізувати себе як висококваліфікованого спеціаліста», - сказав Олексій. 

«Ця зустріч була для наших учнів чудовою нагодою розширити уявлення про нові та безперечно перспективні професії, зокрема про особливості діджитал агрономії. Світ цифрових технологій приваблює багатьох підлітків і, впевнена, дехто точно планує пов'язати з ними майбутню кар'єру. Дякуючи Corteva Agriscience та особливо Олексію Коваленку наша молодь тепер знає, як це можливо зробити і в сільському господарстві!», - прокоментувала Ольга Смоляк, вчителька англійської мови спеціалізованої школи «Тріумф».