Publication •  17.08.2022

Особливості імпорту насіннєвого матеріалу для посівної-2022

Something went wrong. Please try again later...
IV Business & Legal Agri Forum  

Переналаштування логістики на максимально швидке та якісне забезпечення фермерів насінням є важливою складовою збереження продовольчої безпеки регіону - почули учасники IV Business & Legal Agri Forum від фахівців міжнародної науково-дослідної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience.

Захід, організований видавництвом «Юридична практика» за сприяння юридичних компаній ADER HABER, SENSUM Law Firm та GRACERS мав на меті обговорити найактуальніші питання забезпечення продовольчої безпеки в Україні та світу, логістичні втрати України, розблокування аграрного експорту, регулювання земельних відносин та агробізнес на окупованих територіях. Представники Верховної Ради України, Кабінету міністрів, представники бізнес-асоціацій, бізнесу та юристи разом визначали, як допомогти фермерам України у забезпечені продовольчої безпеки, зберегти своє майно та залишитися в правовому полі попри всі виклики, спровоковані розпочатою росією проти України  війною.

Напередодні осінньої посівної варто пам’ятати, що забезпечення фермерів критично важливим насінням найсучаснішої генетики визначає успіх українського аграрного сектора навіть в умовах військових дій та сприяє підтримці продовольчої безпеки України, регіону та світу, нагадав керівник відділу логістики Corteva Agriscience в Україні Андрій Литвиненко.

«Найбільшим викликом забезпечення імпорту насіннєвого матеріалу для посівної кампанії 2022 року стала необхідність переналаштувати всі процеси фактично в момент старту посівної. Втім, щоденний контроль ситуації з можливістю змінювати обсяги відвантажень, ефективна організація роботи у віддаленому режимі та багаторічні контракти з надійними перевізниками дозволили компанії Corteva Agriscience забезпечити безперебійні поставки в регіони за умов збереження безпеки фермерів та співробітників», - говорить Андрій Литвиненко, який зауважив, що суттєвою допомогою з боку держави стала можливість дистанційного розмитнення вантажів прямо на кордоні.

З перших днів повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України, Corteva припинила комерційні операції на російському ринку та стала однією з перших компаній на аграрному ринку, яка заявила про вихід з ринку рф та доклала максимум зусиль для підтримки українських фермерів, забезпечуючи посівну 2022, зокрема організуючі нові ланцюги постачання в стислі терміни. Крім того, Corteva продовжує підтримувати постраждалих через фінансування благодійних та гуманітарних проєктів допомоги. Українські фермери високо оцінили патріотичну позицію Corteva, що призвело до збільшення кількості клієнтів, які обирають компанію як партнера з найвищими цінностями.

Corteva Agriscience є глобальним постачальником передової генетики насіння з диверсифікованими виробничими потужностями в різних частинах світу, що дозволяє компанії ефективно оптимізувати процес виробництва на різних насіннєвих заводах. Так, окрім імпорту певних гібридів, на заводі в Полтавській області з інвестиціями в понад 56 мільйонів доларів США Corteva виробляє насіння кукурудзи бренду Pioneer® для задоволення попиту як внутрішних споживачів, так і фермерів країн Європейського Союзу. Попри військовий час фахівці компанії налагодили експорт насіння кукурудзи, і станом на початок серпня вже відвантажено майже 3000 тонн насіння. Очікується, що сукупно експорт цього року в 16 разів перевищить минулорічний обсяг.

«Важливим фактором успіху для Corteva стала фантастична консолідація команди та готовність підтримувати один одного кожну годину кожен день, працюючи заради українських фермерів та продовольчої безпеки України, регіону та світу. Ми працюємо заради перемоги України, збагачуючи життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», - говорить Андрій Литвиненко.