Publication •  01.07.2022

Все більше сільгоспвиробників України обирають продукти Corteva Agriscience

Something went wrong. Please try again later...
 

У 2022 році компанія наростила кількість клієнтів попри військовий стан

Число клієнтів, які довіряють міжнародній сільськогосподарській компанії Corteva Agriscience, зростає. Протягом сезону 2021-2022 року насіння кукурудзи високоякісної генетики бренду Pioneer® обрало майже 2500 господарств, а соняшнику – практично 4000, що відповідно на 15% та 20% більше, ніж минулого сезону. Також на 23 % в сезоні 2021-2022 році зросло число клієнтів, які обрали сучасні засоби захисту Corteva порівняно з сезоном 2020-2021 – більше 3000 фермерських господарств.

Незважаючи на складнощі, викликані воєнною агресією росії проти України, команда Corteva поновила відвантаження насіння та засоби захисту рослин своїм клієнтам у першій половині березня. Компанія переналаштувала процеси відвантаження продукції для клієнтів аби підвищити ефективність даного процесу.

«Corteva працює заради фермерів та продовольчої безпеки світу, тому ми намагалися зробити все можливе для фермерів, які попри війну продовжували сіяти та мали отримати необхідне насіння, щоб почати роботи», - говорить Олександр Дмитрієв, керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні.

Основними чинниками зростання кількості клієнтів Corteva є виведення на ринок України інноваційних засобів захисту рослин, а також різноманіття портфелю насіння кукурудзи, соняшнику та ріпаку, яке дозволяє запропонувати сільгоспвиробникам гібриди, адаптовані для різних природньо-кліматичних умов. Крім того, фермери України оцінили перевагу моделі прямих продажів насіння, яку Corteva Agriscience впровадила три роки тому для продажів насіння кукурудзи та соняшника бренду Pioneer® і в 2022 сезоні, відповідаючи на потреби клієнтів, розширила дію пропозиції на озимий ріпак.

В умовах широкомасштабної війни рф проти України, репутаційна перевага компанії на ринку також додає збільшення кількості клієнтів, які обирають Corteva як партнера з найвищими цінностями. Так, на знак підтримки українців Corteva однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР прийняла рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф. Крім того, компанія продовжує підтримувати постраждалих через фінансування благодійних та гуманітарних проєктів підтримки.

«Сorteva вважає цінність людського життя головним пріоритетом та переконана, що насилля є неприпустимим шляхом вирішення конфліктів та категорично засуджує цю війну. Ми працюємо заради тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутній поколінь. Ми віримо в Україну та робимо все, що від нас залежить заради добробуту фермерів, громад та суспільства в цілому», - коментує Олександр Дмитрієв.