Publication •  18.07.2022

Corteva підтримує постраждалі від війни громади України

Something went wrong. Please try again later...
Charyti_projects  

На знак підтримки українців компанія розвиває гуманітарні та благодійні проєкти, пов’язані з безпекою життя та продовольчою безпекою

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience з початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку, та виділяє фінансування благодійним та гуманітарним проєктам, які спрямовані на допомогу незахищеним верствам суспільства та забезпечення потреб українців в медикаментах та медичному обладнанні, їжї та відновлення фермерства в ОТГ. Компанія переконана, що повага до людського життя є найвищою цінністю, і однією з перших засудила широкомасштабну війну, розпочату росією проти України, а також оголосила про свій вихід з російського ринку.

В умовах військових дій з 24 лютого до 15 липня 2022 року Corteva фінансує проєкти в таких напрямках:

·   Допомога літнім людям - компанія виділила фінансування благодійному фонду Let’s Help на закупівлю 1800 продовольчих наборів тривалого зберігання для незаможних самотніх літніх людей, які  потребують допомоги та перебувають на обліку в місцевих територіальних центрах соціального захисту населення у Київській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Полтавській, Одеській та Запорізькій областях в районах поблизу бойових дій або на щойно звільнених територіях. За підтримки Corteva самотні люди похилого віку, які під час війни залишилися сам на сам з лихом, ізольовані та немобільні, отримали запас місячного харчування вагою близько 30 кг кожен.

·   Допомога людям з інвалідністю – компанія виділила фінансування харківському громадському об’єднанню «Крізь війну», яке опікується потребами людей Харківської області, що не можуть подбати про себе самостійно. Допомога, отримана від компанії, дозволить покрити потреби в харчуванні, медичних та інших послугах 120 родин протягом місяця.

·   Допомога Миколаївській міській лікарні швидкої медичної допомоги – компанія профінансувала купівлю обладнання, що забезпечить безперебійну роботу установи, наближеній до зони активних бойових дій. 

·  Допомога Військово-медичному клінічному центру північного регіону у м. Харків – компанія профінансувала закупівлю електрохірургічного обладнання для забезпечення сучасного лікування поранених військовослужбовців та мирного населення, що дозволить суттєво підвищити ефективність операцій та покращити результати одужання.

· Участь в створенні дитячого центру вроджених вад серця у м. Івано-Франківськ – компанія профінансувала обладнання для створення дитячого кардіохірургічного центру на базі Обласної дитячої клінічної лікарні та Центральної міської клінічної лікарні в м. Івано-Франківськ з метою проведення кардіо-операцій та профільного лікування дітям, включаючи переселенців з постраждалих регіонів України. Придбання спеціалізованого медичного обладнання дозволить врятувати більше дитячих сердець.

·   Допомога постраждалим на звільнених територіях – компанія профінансувала діяльність інклюзивної пекарні Good Bread, яка після звільнення від окупантів сел на Київщині та Чернігівщині, організувала постачання хлібу. Співробітники компанії – люди з ментальною інвалідністю (розумовою відсталістю, аутизмом, синдромом Дауна тощо) – за фінансування Corteva виготовили близько 7 тисяч буханок хліба, які були роздані постраждалим на звільнених територіях.

·   Відновлення фермерства - компанія долучилася до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги», спрямованої на ефективне використання місцевими громадами доступних земельних ділянок і спрямування наявних ресурсів на вирощування родинами харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Ініціатива впроваджується проектом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) за підтримки Уряду Канади. В рамках ініціативи громади отримують допомогу в нарощувані обсягів вирощуваних овочів, переробки, зберігання та збуту отриманого врожаю, в тому числі - шляхом надання належного обладнання (сушки, автоклави, тощо). Частина обладнання буде закуплена за рахунок фінансування Corteva Agriscience, що допоможе громадам підвищити рівень їх продовольчої безпеки, та використовувати вирощену продукцію не лише для власних потреб, а й для тих громад та людей, які найбільше потребують допомоги.

·   Постачання медикаментів з-за кордону – Corteva налагодила фінансування та постачання необхідних медикаментів для потреб громад та госпіталів в Київській, Полтавській та Харківській областях, організовуючи закупівлю товарів за кордоном, включаючи турнікети, кровоспинні матеріали, знеболюючі, антибіотики тощо. Частину матеріалів надавали співробітники компанії як власну пожертву через американську некомерційну організацію «Конвой Надії». 

·      Global Giving - Corteva співставляє пожертвування співробітників по всьому світу долар за долар та підтримує кризовий фонд допомоги Україні організації Global Giving, що спрямований на гуманітарну допомогу постраждалим громадам України та прилеглих регіонах, куди евакуювались українські біженці, забезпечуючи їм доступ до їжі, води, житла, медичної допомоги тощо.

·      Global FoodВanking Network – Corteva співставляє пожертвування співробітників по всьому світу долар за долар та фінансує програму Global FoodBanking Network, що підтримує продовольчий банк в Україні.

·      Волонтерські ініціативи співробітників - співробітники Corteva постійно допомагають постраждалим за власною ініціативою. Зокрема, силами працівників заводу «Стасі Насіння» в Полтавській області було вивезено та розселено по безпечних місцях багато жінок, дітей та людей похилого віку з зон бойових дій в Харківській, Сумській та Донецькій областях. Колеги, які працюють в інших країнах, збирають гроші, гуманітарну допомогу (ліки, продукти харчування, обладнання, генератори) для постраждалих регіонів України та приймають та розміщують біженців.

Наразі компанія працює над визначенням інших потреб та продовжуватиме надавати фінансову допомогу постраждалим громадам через неприбуткові організації у відповідності до визначених критеріїв та процедур, які забезпечують цільове використання отриманих коштів.

«Corteva категорично засуджує насильство в будь-яких проявах. Широкомасштабна війна, яку розв’язала рф в Україні, руйнує ланцюжки забезпечення продовольством, наносить величезну шкоду економіці та робить людей беззахисними. В таких умовах ми вважаємо за необхідне допомагати людям вразливих категорій та забезпечувати їм доступ до продуктів харчування та медикаментів, а також допомагати лікарням і сприяти відновленню фермерства. Ми приділяли багато уваги такій допомозі і в мирний час, а зараз суттєво збільшили наші зусилля, адже в своїй діяльності ми керуємося призначенням збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», - сказав Сергій Харін, керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience.