Publication •  08.07.2022

Corteva Agriscience заклала 10 навчальних майданчиків в 2022 році

Something went wrong. Please try again later...
Growing Points  

Попри військовий час компанія продовжує навчання фермерів заради збереження  продовольчої безпеки 

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience попри широкомасштабні військові дії в Україні заклала 10 навчальних майданчиків Growing Points (з англійської «точки зростання»), щоб допомогти вітчизняним фермерам опанувати технології, які дозволять їм отримати максимум від посівів соняшнику та кукурудзи та забезпечити продовольчу безпеку країни. На професійних дослідних ділянках експерти Corteva проводитимуть агрономічні навчання, демонструючи сільгоспвиробникам реакції культур на різні агротехнічні фактори, а також пояснюючи процес правильного підбору гібридів та захисту рослин. Ця ініціатива є важливою частиною зобов’язань Corteva щодо сталого розвитку і сприятиме максимізації потенціалу сільського господарства України в надважкий для суспільства час.

«Corteva працює заради аграріїв і ми впевнені, що маємо надавати агрономічний супровід фермерам, передаючи інноваційні знання та досвід, заснований на багаторічній практиці наших експертів в майже 130 країнах світу. Це дає можливість українським аграріям реалізувати максимальний потенціал, що особливо важливо зараз, коли військова агресія росії проти України руйнує продовольчі ланцюжки та погрожує світу голодом, а на фермерів покладена особлива місія сприяти покращенню продовольчої безпеки в Україні, регіоні та світі», ̶  говорить Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.

Сервіс доступний для клієнтів Corteva Agriscience, які можуть звернутися до комерційної команди для проходження навчання. Досліди компанії дозволяють оцінити фази розвитку рослин, порівняти однорідність сходів, вплив ущільнення, вплив стресових умов (граду або приморозків), стадії запилення, вчасність застосування гербіцидів та фунгіцидів, схеми посіву, вплив застосування різних протруйників тощо.

Такі навчальні майданчики Corteva реалізує вже декілька років. В 2022 році агрономічна команда значно поглибила досліди по ЗЗР та в тому числі сфокусувалася на досліджені нових продуктів, які використовуються в Україні або будуть виведені на ринок найближчим часом. Зокрема, цьогоріч проводяться дослідження оптимізатора ефективності поживних речовин Блу™ N та інгібітора нітрифікації N-Лок™ Mакс, який підвищує ефективність внесення азотних добрив, збільшуючи рівень доступного азоту у прикореневій зоні. Раніше компанія розпочала є проєкт «Агропоради від Corteva» на власному Youtube-каналі. У коротких відео-роликах експерти компанії надають рекомендації щодо особливостей вирощування та захисту основних культур, щоб забезпечити агрономічну підтримки сільгоспвиробників по всій території України.

«Ми залишаємося поруч з українськими фермерами, не дивлячись на складну ситуацію, і прагнемо підтримувати їх за будь-яких обставин. В умовах широкомасштабної війни рф проти України, вітчизняні аграрії потребують не тільки надійних постачань, але і професійної підтримки та рішучих кроків партнерів, які демонструють відданість сприяти розвитку сільського господарства України та поважають вищі людські цінності», - додає Резніченко, коментуючи рішення Corteva покинути російський ринок та розробку плану припинення виробничої та бізнес діяльності в рф. Компанія підтримує народ України в боротьбі за свободу, працюючи пліч-о-пліч з українськими сільгоспвиробниками заради продовольчої безпеки країни та фінансуючи благодійні і гуманітарні проєкти підтримки постраждалих.