Publication •  11.11.2022

Corteva наростила продажі в Україні на 6,5% за три квартали 2022 року попри роботу в умовах війни

Something went wrong. Please try again later...
Media Club - 10.11.2022  

Компанія демонструє підтримку українських сільгоспвиробників та забезпечує стабільне постачання насіння та засобів захисту рослин, продовжує інвестиції у виробництво, підтримує громади та дотримується етичної позиції, оголосивши про вихід з російського ринку

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience відзвітувала про нарощування обсягів бізнесу в Україні попри роботу в умовах повномасштабної війни. Так, за три квартали 2022 року компанія збільшила органічні продажі насіння та засобів захисту рослин в Україні на 6,5% в порівнянні до аналогічного періоду минулого року. Прибуток компанії в Україні зріс на 5% відповідно. При цьому, глобальні органічні продажі зросли на 16% і становлять понад 14 млрд дол. США, що було спричинено високим попитом на інноваційні технологічні рішення компанії.

Основними чинниками успіху роботи в Україні стала згуртована робота команди Corteva, яка після повномасштабного вторгнення рф відновила свою діяльність вже 7 березня, та безпосередня робота з українськими сільгоспвиробниками, зокрема, завдяки прямій моделі продажів продуктів бренду Pioneer®, що дозволило компанії збільшити частку ринку в сегменті насіння. Цьому також сприяли ранні продажі в сезоні, які розпочалися з вересня 2021 року.

Сильні результати в сегменті засобів захисту рослин з відповідним зростанням частки ринку стали можливими завдяки ефективному створенню та контролю попиту регіональною командою, а також налагодження імпорту у другому кварталі 2022 року.

«Успішна робота з сільгоспвиробниками передбачає постійний контакт та ґрунтовний аналіз зовнішніх та внутрішніх факторів, які постійно змінюються. Наші торгові команди допомагають українським фермерам обирати правильні гібриди та рішення захисту, а також дотримуватися агротехнологічних вимог для максимізації результату. Широка лінійка продуктів, яку пропонує Corteva Agriscience українським сільгоспвиробникам, дозволяє врахувати природньо-кліматичні умови та потреби фермерів в залежності від технології, яку вони прагнуть застосовувати в полі. Ми постійно підтримуємо наших клієнтів, успіх яких є критичним для забезпечення продовольчої безпеки країни», - сказав Олександр Дмитрієв, керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності компанії Corteva Agriscience в Україні під час онлайн-заходу Медіа Клуб, який відбувся 10 листопада 2022 року.

В безпрецедентно важких умовах забезпечення продовольчої безпеки допомога українським сільгоспвиробникам з боку великих міжнародних компаній є вкрай важливою і має бути зосереджена саме на захисті інтересів України. «Corteva Agriscience продовжує вважати Україну одним з найбільших гравців на світовому ринку сільського господарства, який суттєво впливає на глобальну продовольчу безпеку. Разом з тим, дотримуючись найвищої цінності безпеки людського життя, Corteva вийшла з ринку росії та білорусі, не дивлячись на значні фінансові втрати, пов’язані з цим рішенням. Ми не змогли продовжувати діяльність в країні-агресорі і переформували комерційний підрозділ Східної Європи, центральне місце в якому зараз належить саме Україні», - заявив Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі.

Віра в перемогу України і потужний розвиток сільського господарства з боку компанії підтримується продовженням інвестицій у виробничий насіннєвий комплекс Corteva, розташований в Полтавській області. Так, у 2022 році компанія інвестувала додаткові 390 тис дол. США в мобільну лінію приймання кукурудзи та підземний термінал скрапленого газу, який дозволить підтримувати стабільність роботи виробництва. Також з метою відповідального ставлення до необхідності ощадливо споживати електроенергію, підприємство запровадило гнучкий графік роботи зі зменшенням навантаження у пікові години, змінивши порядок змін, щоб мати можливість працювати в нічний час, а також використання промислових дизель-генераторів.

«Хоча через військові дії відбулося певне скорочення посівних площ кукурудзи на полях наших партнерів, нам вдалося досягти збільшення врожайності передових насіннєвих гібридів Pioneer® на 15% завдяки впровадженню технології точного землеробства на полях та додатковим інвестиціям. Ми очікуємо, що до кінця року експорт насіння, виробленого на нашому заводі, до країн ЄС зросте до 16 разів порівняно з минулим роком», - повідомив Олексій Турчинов, директор виробничого комплексу Corteva Agriscience в Україні.

Сприяючи виробництву етичного продукту українськими сільгоспвиробниками, Corteva також опікується допомогою постраждалим через широкомасштабну війну. Компанія активно допомагає українським благодійним фондам, громадським організаціям та лікарням з метою забезпечення продовольством, медикаментами, медичним устаткуванням та речами першої необхідності вразливих категорій населення, зокрема, дітей, людей літнього віку, хворих, поранених в шпиталях, ВПО та людей на деокупованих територіях. З 24 лютого Corteva профінансувала локальні ініціативи на суму понад 50 млн. грн і ця допомога триває. «Унікальність команди Cortevа полягає в талановитих співробітниках і особливій культурі, заснованій на цінностях, які ми розділяємо. Ми змінюємо життя один одного, наших клієнтів і світ навколо нас. Corteva задає правильний вектор на ринку і формує ціннісну пропозицію не лише за рахунок свого продукту, але і етичної складової. Ми працюємо в Україні і для українців. Заради Перемоги!», - наголосила Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі.