Завжди з Вами. Тільки з Україною

Corteva

Ми в Corteva впевнені, що людське життя є найвищою цінністю. Саме тому ми чи не єдині серед великих виробників насіння та ЗЗР вийшли з ринку рф, завершивши всю виробничу та комерційну діяльність на цій території, та підтримуємо українців. Наша компанія активно займається допомогою постраждалим українцям, та вже виділила понад 50 мільйонів гривень на фінансування благодійних та гуманітарних проєктів.

Всі знають, що існує дуже багато речей, які від нас не залежать. І ми не заперечуємо цю серйозну дійсність. Але, працюючи в Україні, ми в Corteva робимо усе, щоб знайти рішення, продукт чи сервіс, які допоможуть. Ми продовжуємо виробляти та постачати насіння, виводити на ринок нові засоби захисту рослин, забезпечувати професійну агрономічну підтримку та запускати цифрові інструменти.

Так, існують речі, які ми не в змозі планувати, але ми плануємо підтримувати вас попри все, адже зробили свій вибір на користь України.

Corteva підтримує Україну і засуджує будь-яку співпрацю з країною-агресором. Тому після початку повномасштабного вторгнення ми повністю покинули російський ринок. Ми знаємо, в яких умовах працюють українські аграрії протягом останнього року. І ми дякуємо вам через відеозвернення. Ми присвячуємо це відео людям, чиїми вчинками захоплюємося та усім, з ким ми маємо честь працювати.  Дякуємо за вас і за вашу працю.
Ми завжди з вами. І тільки з Україною.