Блог •  25.05.2021

Завантажуйте новий каталог засобів захисту плодових та овочевих культур

Something went wrong. Please try again later...

PDF версія каталогу

Завантажити

Шановні аграрії!

Від щирого серця дякуємо Вам за плідне партнерство, перевірене часом, та за Вашу довіру до компанії Corteva Agriscience. Саме завдяки нашій співпраці ми можемо впевнено виконувати наше призначення – збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Ми виробляємо передові засоби захисту рослин на основі інноваційних молекул Arylex™ active, Isoclast™ active та Zorvec®, створюємо високоякісне насіння кукурудзи, соняшнику та ріпаку озимого, яке продаємо під двома брендами – Pioneer® та Brevant™ seeds, а також виготовляємо сучасні преміальні інокулянти за технологією клітковини для забезпечення всіх потреб агровиробників.

Наша команда прагне зробити свої продукти максимально доступними для Вас, тому ми розробили ефективні фінансові рішення, які полегшать купівлю якісного насіння та засобів захисту рослин. Нещодавно ми оголосили про цілі сталого розвитку на 2030 рік, спрямовані на підтримку сільгоспвиробників, землі, спільнот та операційної діяльності.

Ми лідери і діємо впевнено! Ми приймаємо виклики, які постають перед аграрним сектором, наполегливо працюючи, щоб досягти прогресу та процвітання.

Впевнено разом з Вами йдемо в новий сезон!

Продовжуємо зростати разом!

З повагою

компанія Corteva Agriscience