Publication •  20.09.2023

Corteva Agriscience розширює насіннєвий портфель заради підтримки українських фермерів

Something went wrong. Please try again later...

Компанія забезпечує широкий асортимент рішень для отримання гарних врожаїв в різних умовах вирощування

В маркетинговому році 2023/2024 міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує українським сільгоспвиробникам широку лінійку насіння кукурудзи та соняшнику передової генетики бренду Pioneer®, яка дозволяє отримати гарні врожаї, враховуючи природньо-кліматичні умови та потреби фермерів в залежності від технології, яку вони прагнуть застосовувати в полі. У 2023/2024 асортимент насіння кукурудзи включатиме 36 гібридів у всіх групах стиглості, а соняшнику – 29 гібридів для різних технологій вирощування.

 

Попри скорочення загальних площ посівів кукурудзи по території України, в маркетинговому році 2022/2023 насіння кукурудзи бренду Pioneer® обрала найбільша кількість фермерів України. В 2023/2024 компанія пропонуватиме 7 нових гібридів загалом в кожній з груп стиглості. Зокрема, розуміючи неможливість для фермерів ефективного планування під час війни, коли умови постійно змінюються, компанія пропонує ранньостиглий гібрид Р7552, який дозволить отримати хороший врожай, як при посіві в ранні терміни, так і у випадку суттєвої затримки посівної. Щоб фермери могли отримати високі врожаї в умовах нестачі вологи, значна частина новинок доповнила лінійку гібридів з інноваційною технологією Optimum® AQUAmax®  – наприклад, ранньостиглий Р7818, середньоранній Р8436, а також середньопізній гібрид Р9639, які підходять для мінімального обробітку ґрунту. Середньостиглу групу доповнив гібрид Р9367, який може вирощуватися на зерно, силос та як сировина для виробництва біогазу. Переважно всі гібриди мають високу толерантність до сажкових хвороб, що дозволяє фермерам вирощувати їх як монокультуру. Цьогоріч в портфелі Corteva зросте кількість гібридів, вирощених в Україні, – в сезоні 2023/2024 на виробничому насіннєвому комплексі буде вироблено 24 гібриди насіння, що на 9 гібридів більше, ніж у попередньому році. Зокрема, це будуть гібриди лінійки Optimum ® AQUAmax ®, а також гібриди кукурудзи, популярні на ринках Європейського Союзу, адже довгостроковою стратегією виробництва в Україні є нарощення частки експорту в ЄС, що передбачено декларацією, яку у жовтні 2022 року Corteva уклала з Міністерством аграрної політики та продовольства України про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

 

Також в сезоні 2023/2024 Corteva пропонуватиме фермерам широкий асортимент насіння соняшнику бренду Pioneer®  для різних технологій вирощування та будь-яких кліматичних умов. Серед них, зокрема, два найпопулярніших гібриди соняшнику на ринку України – P64LE25 ExpressSun® та P64LP130 Clearfield Plus®. Серед новинок – найбільш універсальний, орієнтований на вирощування по всьому соняшниковому поясу гібрид P64LP170 Clearfield Plus®; класичні лінолеві гібриди – P64LL164 та P64LL264 з високою толерантністю до хвороб; P64LE168 ExpressSun®  та P64LE145 ExpressSun® зі стійкістю до всіх рас вовчку соняшникового тощо.

«Повномасштабна війна та економічна криза зробили ситуацію на аграрному ринку мінливою, обставини постійно змінюються і фермерам часто доводиться ухвалювати рішення в останній момент. Corteva постійно працює з фермерами пліч-о-пліч і наша команда не припиняє проводити аналіз зовнішніх та внутрішніх факторів, щоб пропонувати українським сільгоспвиробникам необхідне насіння та засоби захисту, допомагаючи їм забезпечувати продовольчу безпеку країни. Компанія продовжує пропонувати фермерам інноваційні рішення, виконуючи своє призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», – впевнена Олександра Бєлаш, керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні.