Наша відповідь COVID-19

Man in Field at Sunrise

Звернення Джима Коллінза, головного виконавчого директора Corteva Agriscience:

У той час, коли для виконання щоденних справ нам потрібно дотримуватись дистанції, ми відчуваємо глибоку близькість. Існує неймовірний зв’язок з друзями та родиною, колегами, світовою спільнотою. Це дуже важливий момент і зараз, коли ми перебуваємо в очікуванні найближчих тижнів та місяців, давайте спілкуватися та підтримувати дух спільноти. 

Дізнатись більше

Звернення Сергія Харіна, керівника бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі:

Я хочу подякувати усім нашим колегами та сільгоспвиробникам за їхню роботу та відданість своїй справі у цей непростий час. Саме завдяки вашій важкій праці ми маємо якісні та безпечні продукти харчування. Зараз це важливо, як ніколи, і Corteva зі свого боку докладає максимум зусиль, щоб підтримати та забезпечити фермерів усім необхідним для отримання високих врожаїв цього року.

Дізнатись більше

 

Здоров'я та безпека співробітників – першочергове завдання

“У Corteva здоров'я та добробут наших працівників є найважливішими, і це відображають наші дії, у яких ми керуємось передовою та перевіреною медичною наукою”,

 — доктор Пол Геннон,
             керівник медичної служби

З перших днів спалаху коронавірусу Corteva Agriscience вжила заходів для захисту здоров'я та безпеки наших працівників, їхніх сімей, колег та громади. Ми залучили команди з управління кризовими ситуаціями на національному, регіональному та глобальному рівнях, а наша об’єднана команда з питань пандемії та інфекційних захворювань контролює ситуацію та розробляє керівні принципи та протоколи, які повідомляються всім нашим працівникам у всьому світі. Ми запровадили спеціальні заходи:

  • Призупинили міжнародні подорожі та обмежили всі інші поїздки, окрім критично необхідних
  • Скасували особисті внутрішні та зовнішні зустрічі
  • Встановили карантин для співробітників, які мають симптоми або можуть захворіти
  • Залишили на виробництвах лише критично необхідних працівників та заохочуємо працювати з дому тих, для кого це можливо, щоб зменшити ризики
  • Проводимо спеціальне прибирання та дезінфекцію наших локацій та збільшуємо частоту прибирань
  • Перевіряємо постачальників та відвідувачів наших локацій
  • Заохочуємо наших співробітників слідувати рекомендаціям Всесвітньої організації з охорони здоров’я та Центру з контролю та профілактики захворювань щодо миття рук та соціального дистанціювання
  • Проводимо тестування нашої системи “I’m Okay”, щоб відстежувати співробітників, яким може знадобитися допомога

Здоров’я та безпека наших співробітників – наш ключовий пріоритет. 

Боротьба з продовольчою небезпекою

Corteva керується своїм призначенням збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає. Corteva підтримує глобальні організації з продовольчої безпеки, які надають допомогу тим, кому загрожує відсутність продовольчої безпеки в ці складні часи, особливо тих, хто допомагає нагодувати приблизно 850 мільйонів дітей у всьому світі, які не навчаються в школі, і мільйони людей похилого віку, які щодня стикаються з голодом.

Corteva співпрацює з організацією Global Giving щодо міжнародного грантового фінансування з метою залучення у такий спосіб співробітників Corteva робити власні пожертви. По всьому світу ми продовжуємо співпрацю з продовольчими банками, благодійними їдальнями та організаціями, які надають допомогу щодо забезпечення продуктами харчування тих, хто її справді потребує.