serhii-khrain

Звернення Джима Коллінза, головного виконавчого директора Corteva Agriscience

Моє зобов'язання: Ми підтримуємо тих, хто підтримує нас

У той час, коли для виконання щоденних справ нам потрібно дотримуватись дистанції, ми відчуваємо глибоку близькість. Існує неймовірний зв’язок з друзями та родиною, колегами, світовою спільнотою. Це дуже важливий момент і зараз, коли ми перебуваємо в очікуванні найближчих тижнів та місяців, давайте спілкуватися та підтримувати дух спільноти.

У цей час ми відчуваємо себе ближчими до багатьох людей, робота яких, як правило, часто лишається незаслужено непоміченою, але хто заслуговує величезної подяки та визнання. Природньо в першу чергу ми думаємо про лікарів, медсестер та інших медичних працівників, але я також думаю про продавців супермаркетів, які щодня поповнюють полиці новими запасами, далекобійників, що всю ніч проводять в дорозі, доставляючи продукти харчування, і, звичайно, фермерів, які все це вирощують. Вони є дорогоцінними ланками, що поєднують наші громади разом - в часи хвороби чи здоров’я.

Як компанія, мета та структура якої були побудована на засадах поєднання фермерів та споживачів,  ми також занепокоєні тими обставинами, які на них впливають. Працюючи у більш ніж 140 країнах, ми у Corteva ретельно стежимо та працюємо в умовах спалаху коронавірусу COVID-19 з того моменту, як він розпочався в січні.

Давайте почнемо з гарних новин

Під час цього безпрецедентного посівного періоду, як і кожного року, фермери щодня виходять у поля, щоб підготуватися до посівної, і місцеві команди Corteva з продажів та агрономії завжди готові допомогати нашим клієнтам. Спеціалізована команда закупівель Corteva також постійно уважно стежить за станом постачальників сировини, виробничих потужностей та логістики для всіх продуктів, виготовлених у країнах, які опинилися під впливом COVID-19. Наявність глобальної та диверсифікованої мережі постачання є нашою головною конкурентною перевагою і в найкращі часи, і особливо зараз.

Ми також отримуємо чимало переваг від цілодобової підтримки спеціальної команди Corteva з питань пандемії та інфекційних захворювань, яку очолює наш Корпоративний медичний керівник. Я хочу подякувати цій команді за таку потужну роботу, яку вони роблять для забезпечення нашої виняткової готовності та мінімізації будь-яких потенційно несприятливих наслідків від цього чи будь-якого іншого спалаху, який може вплинути на наших працівників та клієнтів.

Звичайно, існує довгий перелік відповідних політик, які ми впроваджуємо як компанія – від виважених обмежень подорожей та візитів відвідувачів до гнучких умов роботи – але я вважаю, що ті важливі кроки, які ми робимо як особистості, в кінцевому підсумку матимуть найбільший вплив. Отже, перш за все, будь ласка, вживайте будь-яких можливих запобіжних заходів, щоб забезпечити своє особисте здоров'я та безпеку всіх навколо вас.

Сorteva Agriscience має найкращу команду у галузі

Наша місія – вести аграрну спільноту до кращих, стійкіших результатів у всьому світі. І зараз це важливо, як ніколи. Незалежно від відстані, що іноді є між нами, ми будемо продовжувати працювати для підтримки навіть найменшого фермера настільки ж ретельно, як найбільших виробництв.

І тих багатьох тисяч відданих людей, які роблять свою справу, щоб ці зусилля давали результат, хочемо запевнити: команда Corteva добре організована і завжди буде поруч, щоб підтримати кожного з вас.