serhii-khrain

Звернення Сергія Харіна, керівника бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі

Я хочу подякувати усім нашим колегами та сільгоспвиробникам за їхню роботу та відданість своїй справі у цей непростий час. Саме завдяки вашій важкій праці ми маємо якісні та безпечні продукти харчування. Зараз це важливо, як ніколи, і Corteva зі свого боку докладає максимум зусиль, щоб підтримати та забезпечити фермерів усім необхідним для отримання високих врожаїв цього року.

Ми вживаємо усіх необхідних заходів для того, щоб мінімізувати будь-які ризики для наших співробітників та клієнтів у період спалаху COVID-19, адже наша здатність забезпечувати безпечний та ефективний сервіс – пріоритет для нас.  Ми моніторимо актуальну інформацію від органів влади та Всесвітньої організації охорони здоров'я та вносимо необхідні корективи для неперервності бізнесу та постійної підтримки наших клієнтів.

Торгові агенти з продажу насіння Pioneer продовжують працювати у звичайному режимі, дотримуючись усіх необхідних вимог та правил безпеки, для того, щоб забезпечити виробників високоякісним посівним матеріалом вчасно, які і наші офіційні дистриб’ютори насіння бренду Brevant™ seeds та засобів захисту рослин.

Вчені-дослідники Corteva невтомно працюють над інноваційними молекулами, щоб забезпечити виробництво здорової та якісної продукції для фермерів у кризовий час. Corteva продовжує виводити на ринок новинки та нещодавно презентувала унікальні інноваційні засоби захисту рослин – Геліантекс™ на основі молекули Arylex™ Active для захисту соняшнику та Дівікстон™ на основі молекули Rinskor™ Active для захисту рису.

Уся команда Corteva Agriscience продовжує гідно і впевнено працювати у цей кризовий період, і я хочу запевнити наших клієнтів, що Corteva буде завжди поруч, щоб підтримати виробників, які підтримують усіх нас.