24.02.2021

Складові високої врожайності

Something went wrong. Please try again later...

Інноваційність та співпраця з надійними партнерами - частина успіху ПП "НВАП "ЕЛЬ ГАУЧО"

 

The Ukrainian Farmer, №2, лютий

 Створюючи у 2009 році Науково-виробниче агропромисло вепідприємство «Ель Гаучо», що вТернопільській області, його засновники мали на меті не лише досягнення високих урожаїв високорентабельних культур, а й випробовування нових сортів і гібридів, способів обробітку ґрунту, систем захисту рослин тощо. За цей час господарство наростило свої потужності, дістало статус насіннєвого, розширило види діяльності та здобуло чималий виробничий досвід, що базується на інноваціях та партнерстві з провідними гравцями аграрного ринку.

В «Ель Гаучо» працюють за інтенсивними технологіями. Утім, високі врожаї — це не тільки симбіоз якісного насіння, добрив і ЗЗР та сприятливих погодних умов. За словами директора з виробни-цтва Віктора Низовця, величезну роль відіграє злагоджена робота агрономічної та інженерної служб підприємства.

«Ми докладаємо максимум зусиль, щоб отримати запланований результат, всі роботи проводимо вчасно, в оптимальні строки, — маємо для цього все необхідне технічне оснащення», — зауважив він.

Основна заслуга агрономічної служби, на думку фахівця, — впровадження точного землеробства. Адже тут хочуть не лише отримувати високі врожаї, а й мати максимальний прибуток з гектара.

Тому внесення якісних добрив та ЗЗР у господарстві розцінюють як інвестиції в майбутнє

Завантажити повний текст статті можливо за посиланням.

Стаття на сайті журналу