Article •  13.07.2021

Пряма модель продажів продовжує забезпечувати зростання бізнесу Corteva Agriscience в Україні

Something went wrong. Please try again later...

Ефективне впровадження прямої моделі продажів флагманського бренду насіння Pioneer® забезпечило українському бізнесу Corteva Agriscience суттєве зростання клієнтської бази - на 40% до понад 4000 господарств в сезоні 2020/21. Загалом у першому кварталі 2021 український бізнес компанії зріс на 8% порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Corteva досягла запланованих результатів та забезпечила рекордну реалізацію насіння на умовах передплати – більше 75% від всіх постачань.

 

Серед невеликих фермерських господарств, які є клієнтами Corteva Agriscience, зростає попит на інноваційні технології – використання передових технологій обробки, сучасних насіннєвих гібридів та засобів захисту рослин. «Ми спостерігаємо, що дедалі більше українських фермерів прагнуть якомога ефективніше використовувати земельні ресурси та отримувати максимальний прибуток, використовуючи найкращі агротехнології та знання, які вони здобувають завдяки якісними консультаціям експертів Corteva та торговим агентам з продажу насіння Pioneer®, - зауважив Ігор Комнатний, керівник з продажів насіння Pioneer® компанії Corteva Agriscience. - Для нас важливо забезпечити рівний доступ до інновацій та насіння з преміальною генетикою для більшої кількості українських фермерів, тому в цьому сезоні ми також укладали контракти від однієї посівної одиниці».

 

Розвиваючи пряму модель продажів Corteva Agriscience розробила чітку комерційну політику, якою користуються всі торгові агенти, - всі перемовини відбуваються під час зустрічі з клієнтом, не потребуючи додаткових погоджень. «Покупець одразу отримує пропозицію з усіма можливими варіаціями. Кожен наш клієнт отримує рівні, прозорі комерційні умови та доступ до програм Компанії, не зважаючи на розмір свого земельного банку», - пояснює Ігор Комнатний. Зокрема, протягом минулого року Corteva Agriscience працювала над впровадженням фінансових аграрних розписок. Також компанія  успішно працює спільно з банками по програмах вексельного фінансування фермерів для купівлі засобів захисту рослин. В сезоні 2021 року продовжується програма співробітництва з Райффайзен Банк Аваль, яка гарно зарекомендувала себе минулого року. Також нещодавно стартувала програма з Credit Agricole Bank.

 

Український бізнес компанії Сorteva Agriscience слідує глобальним Цілям сталого розвитку 2030 і прагне забезпечити доступ фермерів до найсучаснішої генетики насіння та передових засобів захисту, щоб максимізувати врожаї, збільшуючи тим самим внесок в продовольчу безпеку світу та розвиток економіки держави. Згідно Цілей, компанія зобов'язується збільшити продуктивність, доходи та сталі практики ведення сільського господарства 500 млн. малих сільськогосподарських виробництв по всьому світі, забезпечуючи в тому числі їх доступ до знань та технологій.