Article •  09.02.2021

Corteva Agriscience разом із Credit Agricole Bank кредитуватиме фермерів під 1%

Something went wrong. Please try again later...

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience разом із Credit Agricole Bank реалізує програму вексельного фінансування фермерів для купівлі засобів захисту рослин. Це одна з ініціатив компанії з підтримки сільгоспвиробників та можливостей фінансування агробізнесу.

 

У рамках партнерської програми сільгоспвиробники мають можливість розрахуватися за понад 35 продуктів для захисту сільськогосподарських культур авальованим банком векселем, вартість якого становить 1% від суми векселя. Окрім вигідної вартості фінансування, партнерська програма також передбачає адаптований до аграрного циклу строк фінансування (9 місяців) та відсутність комісії за встановлення ліміту фінансування. Заставою може бути рухоме та нерухоме майно. Зміна курсу валюти та інфляція не впливатимуть на ціну продукції, адже вона фіксується в гривні.

 

«Аграрне фінансування відіграє важливу роль для забезпечення безперервної роботи сільгоспвиробників, і Corteva Agriscience прагне надавати своїм клієнтам найкращі рішення для максимізації їхнього прибутку та стійкості бізнесу. Вексельні програми є одним з ефективних та зручних рішень, які пропонує Corteva для підтримки сільгоспвиробників України», - заявила Олена Дуніна, фінансовий керівник Corteva Agriscience в Україні, Білорусі, країнах Кавказу та Центральної Азії. Протягом минулого року компанія працювала над впровадженням фінансових аграрних розписок,  вексельним фінансуванням під 1% при купівлі продукції Corteva та програмою фінансового страхування соняшника.

 

Програма вексельного кредитування розрахована на юридичних осіб, які займаються рослинництвом, зі строком роботи бізнесу від 2 років та можуть довести свій стійкий фінансовий стан та платоспроможність. Засоби захисту рослин від Corteva Agriscience можна придбати в офіційних дистриб’юторів, перелік яких наведено за посиланням.