Article •  23.06.2021

Сталий розвиток є основою продовольчої безпеки

Something went wrong. Please try again later...

Науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виступила партнером першого в Україні Міжнародного освітнього форуму сталості, що відбувся в гібридному форматі онлайн та оффлайн у Києві 18 червня 2021 року.

В останні десятиліття сільськогосподарська галузь знаходиться під тиском зовнішніх чинників, який постійно посилюється. Із зростанням населення фермерам необхідно збільшувати виробництво, при цьому забезпечуючи безпечність харчових продуктів та зменшуючи вплив на навколишнє середовище. В цих умовах глобальним аграрним корпораціям, таким як Corteva Agriscience, треба допомагати фермерам планувати майбутнє, впроваджуючи практики сталого розвитку.

На першому в Україні Міжнародному освітньому форумі сталості експерти Corteva Agriscience долучилися до обговорення практик сталого розвитку та мотивів компанії впроваджувати їх в свою практику.

«Ми виробляємо насіння, щоб давати можливість фермерам отримувати хороші врожаї, засоби захисту, щоб їх захищати, та впроваджуємо новітні діджитал-технології, щоб робити це якомога якісніше та безпечніше для навколишнього середовища. Фермери та суспільство знаходяться в центрі нашої уваги, тому ми фокусуємося на впроваджені практик сталого розвитку на всіх рівнях», - заявила Анджалі Марок, керівниця глобальної стратегії сталого розвитку Сorteva Agriscience.

За словами експертки, для успішної реалізації стратегії сталого розвитку потрібні три складові: бачення, структура для її впровадження та оголошені перед суспільством зобов’язання, які можна конкретно виміряти та оцінити. «Сталий розвиток – це те, ким ми є. В самій нашій назві закладено бачення стратегії: «cor» – серце, «teva» - природа, тобто ми є в центрі природи. Якщо говорити про реалізацію, то наші керівники на всіх щаблях підтримують та допомагають впроваджувати цілі сталого розвитку. Завдяки ним всі співробітники розуміють та працюють з цими практиками в своїй повсякденній роботі», - додала Анджалі Марок.

Минулого року Corteva Agriscience оголосила 14 цілей сталого розвитку. На початку червня було опубліковано перший Звіт зі сталого розвитку за 2020 рік, де компанія детально описала роботу і внесок співробітників Corteva щодо поліпшення умов життя сільсько-

фермерських поселень і їх діяльності за допомогою ощадливого ставлення до ресурсів та землі, зміцнення громад та підвищення стійкості операційної діяльності компанії, що дозволяє фермерам і сільгоспвиробникам виробляти доступне і здорове продовольство для населення по всьому світу.

Однією з ініціатив по виконанню цілей сталого розвитку є інноваційна освітньо-грантова програма для фермерок TalentA, метою якої є розширення можливостей доступу до освіти, поліпшення якості життя в сільській місцевості та розвиток суспільства. Практичний кейс реалізації цієї програми на Міжнародному освітньому форумі презентувала Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій в Центральній та Східній Європі Corteva Agriscience. Вона розповіла поетапно, як створювалася програма від першої задумки до кінцевого результату проєкту. «На додаток до існуючих агротехнологічних практик з підвищення врожайності, розкриття потенціалу сільських жінок критично важливе для збільшення продуктивності сільського господарства. Програма TalentA дає можливість фермеркам значно пришвидшити розвиток їхнього бізнесу, в тому числі зважаючи на соціальний аспект заради добробуту їхніх громад», - сказала Анна Бабіч. 

 

TalentA реалізується в декількох країнах Європи. Вперше в Україні програма була заснована у 2020 році і сприяла отриманню нових знань 20 учасницями, шестеро з яких отримали гранти на загальну суму 19 тис. дол. США на проєкти, спрямовані на поліпшення продовольчої безпеки їхніх громад. У 2021 році програма отримала своє продовження, і наразі відбувається освітній етап програми, доступ до якого отримали 75 жінок-фермерок з сільської місцевості.  Грантовий фонд програми у новому сезоні складає 22 тис. дол. США.